Iris Pralnia

Wieliczka

Opinie o Iris Pralnia

doda

Dokładnie ! Omijać szerokim łukiem , syf i malaria, nieterminowość wypłat, ordynarne traktowanie pracowników

dafne

Szanowni państwo, Pragnę przestrzec przed TYM potencjalnym pracodawcą.(usunięte przez administratora) Przy rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje co prawda umowę o pracę, lecz nawet po kilku przepracowanych miesiącach nie wywiązuje się z obietnicy. Ma jednakowoż oczekiwania,iż pracownik będzie pracował tak długo, aż wykona swoją pracę... 12 godzin, może dłużej.. w dzień i najchętniej jakby przyszedł także na 12 godz. na noc tego samego dnia! Praca 6 dni w tygodniu. Z wypłatami niestety też jest problematycznie, czasem trzeba czekać 3tygodnie(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Iris Pralnia - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iris Pralnia