Eko Anjar S.C.

Milanowek

Opinie o Eko Anjar S.C.

magik

też słyszałam że jest tam nieciekawie.znajoma pracuje i bardzo narzeka że niedoceniają ludzi,ciągle pod kontrolą,presją,kamery nad rękoma,a co najważniejsze pracodawcy okradają pracowników!!!nie warto chodzić na urlopy ani zwolnienia bo oszukują na pieniądze,zamiast 100% tak jak za urlop czy 80% za zwolnienie dostajesz z tego tylko niewielki procent!!!!większość zabieraja sobie...zachłanni ludzie żerują na biedniejszych

W Eko Anjar i Anjar warunki prac są okroropne!małe wnagrodzenie,umowa na 3/4 etatu,żadnych podwyzek,premii dosłownie goła pensja bez nadzieji na lepszą przyszłość.

Zostaw opinię o Eko Anjar S.C. - Milanowek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Anjar S.C.