Opinie o Budny Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Budny w Janki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Budny Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Budny. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Budny Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Budny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budny Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Budny w Janki

Izabela Nowy wpis

Mąż chce złożyć cv w tej firmie, ale widzę że klienci nie są w ogóle zadowoleni :/ Może ktoś z wewnątrz wie, jak to wygląda ze strony pracownika? Też tak źle, czy wręcz przeciwnie?

Ja Nowy wpis
@Izabela

Ta firma nie istnieje, to fikcja. Zresztą taka z niej firma jak każdy interes budnych ????

Arek Nowy wpis

Widzę ze klienci nie są zadowoleni. Jednak jest to forum pracownicze a żadnych pracowników nie widać ? Czemu nic nie piszecie ?

Maro Nowy wpis

Nie polecam. Bardzo drogi montaż słabej jakošci!!!! Gwarancja 12 miesięcy!!!! Uwaga!!!!

Pati

Drzwi się rozleciały po niespeła dwóch latach, dodatkowo reklamowaliśmy je wcześniej dwa razy bo były w tragicznym stanie już przed montażem. Rozsypały sie po ich nieprawidłowym zamontowaniu a pan Bydny odmówił naprawy twierdząc, ze gwarancja trwała 12 miesięcy. Porażka!!!! Omijać szerokim łukiem!!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Budny Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Budny się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
brak konkretu

Nie wiem o kogo chodzi czy o Grzegorz Budny który prowadzi naukę jazdy czy który zajmuje się montażem drzwi????bo to są dwie inne osoby !!!

wanpel

Wszystkim radzę omijać podaną firmę z daleka. Nie tylko jako pracodawca ale również jako klient. Sposób wypowiedzi oraz realizacja powierzonych zleceń pozostawiają wiele do życzenia.

west
@wanpel

zapewne o montaż drzwi. Też miałem kontakt z tym panem. Prostactwo, fuszera za fuszerą. Omijajcie z daleka zarówno ze strony pracodawcy jak i wykonawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Budny Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Budny - Janki

Budny Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Budny