Budny Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Budny

Janki

Opinie o Budny Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Budny

Maro

Nie polecam. Bardzo drogi montaż słabej jakošci!!!! Gwarancja 12 miesięcy!!!! Uwaga!!!!

Pati

Drzwi się rozleciały po niespeła dwóch latach, dodatkowo reklamowaliśmy je wcześniej dwa razy bo były w tragicznym stanie już przed montażem. Rozsypały sie po ich nieprawidłowym zamontowaniu a pan Bydny odmówił naprawy twierdząc, ze gwarancja trwała 12 miesięcy. Porażka!!!! Omijać szerokim łukiem!!!!!!!

brak konkretu

Nie wiem o kogo chodzi czy o Grzegorz Budny który prowadzi naukę jazdy czy który zajmuje się montażem drzwi????bo to są dwie inne osoby !!!

wanpel

Wszystkim radzę omijać podaną firmę z daleka. Nie tylko jako pracodawca ale również jako klient. Sposób wypowiedzi oraz realizacja powierzonych zleceń pozostawiają wiele do życzenia.

west
@wanpel 14.04.2015, 22:36

zapewne o montaż drzwi. Też miałem kontakt z tym panem. Prostactwo, fuszera za fuszerą. Omijajcie z daleka zarówno ze strony pracodawcy jak i wykonawcy

Zostaw opinię o Budny Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Budny - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budny Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Budny