T.M.J. Textiles Sp. z o.o.

Sulejówek

Opinie o T.M.J. Textiles Sp. z o.o.

Lalunia

Racja, nic się nie zmieniło. Brak szacunku dla innych, mobbing, zastraszanie a do tego z kasą krucho. Kiedyś przynajmniej pieniądze były przyzwoite, a teraz... omijać szerokim łukiem

KSIADZ

Kadra sie nie zmienila szefowa w Wiazownie NA UL.TURYSTYCZNEJ ,beznadziejna ,nie sznuje ludzi nie szanuje czyjegos zdania ,nie liczy sie z tym wogole.Niezna przepisow prawa pracy.hujnia .Jak masz inne zdanie to wypierdalaj.

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie T.M.J. Textiles Sp. z o.o.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw opinię o T.M.J. Textiles Sp. z o.o. - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T.M.J. Textiles Sp. z o.o.