Roban Export-Import

Zabierzów

Opinie o Roban Export-Import

dk

Witam,pracowałam w Robanie i odradzam wszystkim prace w tej firmie.Szef kawał chama obraża pracowników przede wszystkim kierowniczki które co godzinę muszą do niego dzwonić i przekazywać jaki jest utarg,jeśli jest mało w kasie kierowniczka dostaje opieprz albo sugerowane jest jej,że zabiera pieniądze z kasy.Zalega z wypłatami,wypłacane są tylko zaliczki które nie wynoszą nawet połowy wypłaty.Odradzam wszystkim.

Mysle ze jestes w WIELKIM błedzie .NIE polecam pracy w tej firmie .ludzi traktuja jak śmieci a zwłaszcza [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Roban Export-Import - Zabierzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roban Export-Import