Opinie o Zakład Przemysłu Dziewiarskiego Mtl Marciniak sp.j. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Przemysłu Dziewiarskiego Mtl Marciniak sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Przemysłu Dziewiarskiego Mtl Marciniak sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przemysłu Dziewiarskiego Mtl Marciniak sp.j. w Lublin

Anka

Ha ha.... myślałam, że to już padło...... kompetentnych i dobrych pracowników zwolnili a raczej sami odeszli...... chyba zostały stare panny co siedzą tam od lat, ale jeśli chodzi o jakość.... była.... 15 lat temu !!!!!

Listonosz
@Anka

Czyli w okresie kiedy tam robiłaś. Po twojej mordzie i zachowaniu było widać pochodzenie inteligenckie babochłopie w czerwonej koszulce.

Aga Nowy wpis
@Anka

Już po "wielkiej " firmie... i dobrze, bo ludzi mieli za nic

Grzegorz Nowy wpis
@Aga

Co to znaczy po wielkiej firmie? Ogłosili upadłość i się zwinęli bo tak zrozumiałem. Jak tak to chętnie się dowiem czy zapłacili ludziom odprawy?

Były Nowy wpis
@Grzegorz

Żadnych odpraw.

Wanda Nowy wpis

No z waszych opinii można wyczytać że źle tam się działo. Ktoś wie jak wygląda obecna sytuacja i jakie tam są warunki pracy aktualnie?

Nati

Moja mama tam pracowała.... na szczęście już nie. To ledwo już ponoć zipie, dosłownie... garstka osób z zasiedzenia została i tyle.

Gosiula

Na stanowiska administracji są przyjeca?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Przemysłu Dziewiarskiego Mtl Marciniak sp.j.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jaruś

Pewni jesteście , że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Mam zamiar aplikować i co wy na to?

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące MTL Sp.j. Zakład Przemysłu Dziewiarskiego? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

pracownica

Pozapłacowe benefity ? Dobrze jak najniższą krajową dostaniemy w całości i na czas !!!!

@Mariola, Jeżeli Twoja opinia o firmie Zakład Przemysłu Dziewiarskiego Mtl Marciniak jest negatywna, podaj proszę konkretne argumenty. Dlaczego napisałaś, żeby omijać firmę z daleka? Czy długo pracowałaś w tej firmie i możesz napisać o niej coś więcej? Dlaczego negatywnie oceniłaś kompetencje właścicieli, czy możesz to opisać na konkretnym przykładzie?

kobietka

Ja pracowałam w firmie Zarco.... to jedno i to samo, w tym samym budynku... szyłam swetry dla firmy Mtl. Traktowanie ludzi i brak kompetencji właścicieli przechodzi granice.... wyzysk do granic za psi grosz.....

Mariola
@kobietka

Popieram, omijać z daleka... pomijając byle jakość samej firmy to brak kompetencji właścicieli jest porażający...

Konrad

Oby jak najdalej od tej firmy..... (usunięte przez administratora) i szefowa, która nie ma o niczym pojęcia.... Pośmiewisko w całej "firmie".

celina88

czyżby za sprawą młodego pana dyrektora nieuka?

domicela

Ja pracowałam w tej firmie i wcale tak różowo nie jest,dużo ludzi rezygnowało tam z pracy ze względu na marne zarobki i nie tylko...Dobrze tam kombinują by wyjść na swoje kosztem zdrowia fizycznego i psychicznego pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Dziewiarskiego Mtl Marciniak sp.j. - Lublin

Zakład Przemysłu Dziewiarskiego Mtl Marciniak sp.j.
  • Długa 2
    20-346 Lublin

Zakład Przemysłu Dziewiarskiego Mtl Marciniak sp.j.