Gracja Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Grażyna Schwarz

Łódź

Opinie o Gracja Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Grażyna Schwarz

Anna

Klub sportowy, do którego uczęszcza mój syn, zakupił stroje dla wszystkich chłopców. Stroje z Gracji to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Sa wytrzymałe, bardzo ładne, fajnie się pierze. Klb podjął świetną decyzję, po poprzednie stroje były z masakrycznego materiału.

Marta

Posiadaja bardzo dobre gatunkowo ubrania dla dzieci. Dość wysoka cena, jednak po otrzymaniu przesyłki da się zauważyć jakość produktu. Ubranka łatwo się prasuje, nie skręcają się. Wykonane z dokładnością. Polecam

Zostaw opinię o Gracja Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Grażyna Schwarz - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gracja Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Grażyna Schwarz