Bostex Sp. z o.o.

Brzeszcze

Opinie o Bostex Sp. z o.o.

.......

Dziewczyny nie badzcie glupie nie polecam tego bylam tam paredni i wylecialam bo niespodobalam sie dziewczyna i bo nie mam nastu lat PORAZKKKA!!!

p

Nie wiem kto dał cztery gwiazdki ale ja bym nawet jednej nie dala, porażka , praca zależna od polubienia przez dwie pańcie i szybkości sortowania starych, zleżałych ciuchów.Dwa dni za darmo pracy i wynocha!

ja
@p 20.04.2015 19:40

Jednna wielka porazka masz racje ja jeden dzien i Dziekuje!!!!!

bbb

Czy ktoś może wyjaśnić warunki pracy, jaka umowa itd

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Bostex Sp. z o.o. - Brzeszcze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bostex Sp. z o.o.