Opinie o B&M Clothing Company Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie B&M Clothing Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie B&M Clothing Company Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B&M Clothing Company Sp. z o.o. w Radom

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Kasjer w B&M Clothing Company Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Ona

Jedna z najgorszych firm w jakiej pracowalam. Ludzie zastraszeni i ponizani przez Dyrektorke i wlasciciela. Warunki socjalne istny Meksyk. Az dziw bierze, ze PiP sie tym dziadostwem nie zajął... Mobbing na każdym kroku... Szef ma nierowno po sufitem... Szczerze nie polecam!!!!

kd
@Ona

ciekawe jaka jakość pracy prezentowała ta pisząca osoba. internet jest cierpimy i każdego można pomawiać i obrażać. szkoda nawet z tym dyskutować

Nick Nowy wpis
@Ona

a osoba która to pisała nie tylko używa niekonwencjonalnych epitetów ,ale z "pewnością " bardzo dobrze wykonywała swoje obowiązki i dlatego ustala odejść .

ona Nowy wpis

odeszłam , bo mam szacunek do samej siebie i nie powolę soba pomiatać ! sposob wykonywania pracy nie ma tu nic do tego !

ona Nowy wpis
@kd

To nie są pomówienia, a smutne fakty... żal , że tak sie traktuje osoby, które na kogoś "robią " . Dobrze, ze sa inne firmy gdzie pracuje sie bez mobbingu i w normalnych warunkach !!!

Grzegorz

Mobbing! Potwierdzam opinię August 3 w 100%!

Czy w obrębie jednego działu w B&M Clothing Company Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Bartosz

Jeżeli nie ma możliwości awansu, to czy jest szansa na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń i kursów branżowych? Taki rozwój może zaprocentować w przyszłości. Napisz jak to wygląda w firmie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik budowlany w firmie B&M Clothing Company Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy ktoś poleca pracę w firmie? Warto agitowac?

Ala

Pracowałam tam kilka lat temu na szwalni i jak widze nic sie nie zmieniło. Bajzel, upierdliwy szef i ciongle awantury o brak guzikuw, nici czy materialu. Ciesze sie ze ucieklam z tego dziadostwa.

August 3

Zdecydowanie NAJGORSZA firma w której kiedykolwiek pracowałem a pracowałem juz w kilku. MOBBING na każdym kroku (powinna sie tym zajac PIP) zarówno ze strony własciciela quasi niemca jak i ze strony innych pracowników mocno zastraszonych przez niego. W firmie jest jeden wielki bajzel ale takie sa efekty jesli duza firma odziezowa przyjmuje zlecenia na serie 2 - 3 SZTUKI odziezy -normalnie paranoja! Własciciel wtraca sie własciwie do wszystkiego - nawet ilosci zuzywanego papieru toaletowego - nie wiem moze centymetrem mierzy.... i oczywiscie on jest najmądrzejszy. Reszta pracowników boi sie powiedziec nawet słowo sprzeciwu szefowi i nawet im sie nie dziwie, bo nie maja tam nic do gadania a srednia wieku w biurze to jakies 75 lat - sami emeryci którzy pouciekali z geriatrii .... ale potrafia nawet odróznic "łorda" od "łeksela" .... Jesli wiec ktos lubi mobbing, ochrzan codziennie, wysłuchiwanie wiecznych kłotni miedzy pracownikami, prace po 12 godzin (spoznienie sie 5 minut jest niedopuszczalne ale praca po 12 godzin jest jak najbardziej w porzadku) oczywiscie za najniższa krajową (wg szefa az za tyle!) to serdecznie polecam.

Sylwia
@August 3

Ale porażka . Dzięki za info , miałam aplikować .

PapierToaletowy
@August 3

Oj Ty najmłodsza też już nie jesteś :) i długo w tej firmie miejsca nie zagrzałaś. W łekselu orłem nie byłaś nie wspominając o łołtluku. Ciekawe ile m2 papieru toaletowego wychodziło Ci dziennie i co mówią na ten temat polskie normy. Pozdrowienia od stale mierzących papier toaletowy geriatrów z dołu. P.S. Swoją drogą co trzeba brać ?, palić? żeby takie kosmiczne bzdury wypisywać i ile trzeba mieć w sobie nienawiści aby tak szkalować innych nazywając ich geriatrykami ?.. Na sam koniec PANI Auguscie3 kultura nie grzeszysz.

August3
@PapierToaletowy

a to widac sam pan szef sie wypowiedział ! Mówiłem ze wtraca sie do wszystkiego !!! UNIKAJCIE TEJ FIRMY JAK NAJGORSZEJ ZARAZY !!

Nie_Szef
@August3

Błędne myślenie,że tylko Szefowie odpowiadają na bzdury nie mającego nic wspólnego z rzeczywistością . Zdrowia życzę :)

Gregor

Jak dostać się do pracy w firmie? Trochę niepokoją mnie te negatywne opinie.

Henry

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się o pracę w firmie?

admin

Jaka atmosfera pracy panuje w firmie B & M Clothing Company Sp. z o.o.? Czekamy na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o B&M Clothing Company Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w B&M Clothing Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B&M Clothing Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

B&M Clothing Company Sp. z o.o.

B&M Clothing Company Sp. z o.o.