Aniza Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K. Twardowski

Inowrocław

Opinie o Aniza Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K. Twardowski

były pracownik

dlaczego nikt nie przeprowadzi kontroli w tej firmie takiej pożądnej od kierownika do szefa takiego złodzieja jak on powinno się zamykać ale każdy się boi bo trzeba to zgłosić osobiście w inspektoracie w Bydgoszczy ale nikomu się nie chce a naprawdę warto by było gościa udupić ;ludzie pracują na czarno nie płaci za soboty i nadgodziny naprawdę czy ktoś przegląda te posty w internecie,niech ktoś to ukróci

joaga

tam ludzie pracują za najniższą krajową po 9 godzin dziennie i w soboty za darmo połowa ludzi na czarno reszte można samemu dopowiedzieć ja bym tam nie chciała pacować

wyzysk

krótkimi słowami wyzysk człowieka przez człowieka soboty za darmo i czas pracy nienormowany lepiej omijać dużym łukiem

Zostaw opinię o Aniza Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K. Twardowski - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aniza Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K. Twardowski