Bajeko Hurtownia Odzieżowa Marek Wróbel

Rzeszów

Opinie o Bajeko Hurtownia Odzieżowa Marek Wróbel

zszokowany

Szczerze odradzam zakup w hurtowni BAJEKO Marek Wróbel. Zakupiłem buty FLUX za 200zł pochodziłem 2 miesiące i buty się popruły (siatka). W reklamacji napisano mi ,że oczywiście z winy użytkownika nawet nikt nie zadzwonił i nie zapytał, czy poinformował mnie jaki będzie rezultat reklamacji i dlaczego tak się stało . Od razu odesłano mi buty z powrotem:-( Nawet nie próbowali nareperować na własny koszt żeby otrzymać dobrą opinię :-( a ja nie mając już wyboru zaniosłem do szewca i naprawił za 10zł;-) Wrażenie KUP i SPIE......!!! Szczerze nie polecam!!!!

mis

Nie kupujcie nic w tej firmie zakupiłem spodnie które w rezultacie jak najbardziej są mechaniczne uszkodzone ale zdając sobie sporawe po rozmowę z panią z działu reklamacji która wprowadza w błąd podczas rozmowy osoby nie kompetentne i z brakiem szacunku wobec klienta, ironiczny głos podczas rozmowy i winny tylko klient (usunięte przez administratora)

Ewa

firma kiedyś była firmą, świetne zarobki, świetna atmosfera, teraz jest odwrotnie , kasa tragiczna, nic sie nie da załatwic, pracownikow nie szanuja, zapatrzeni sa w osoby które nic nie robia tylko mydla oczy wlascicielom,,, firma rodzinna wiec kazdy wie o co chodzi

Zostaw opinię o Bajeko Hurtownia Odzieżowa Marek Wróbel - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bajeko Hurtownia Odzieżowa Marek Wróbel