Azja S.C. Paweł Jendyk Anna Jendyk

Rzeszów

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Azja S.C. Paweł Jendyk Anna Jendyk
0 0 6 1

Opinie o Azja S.C. Paweł Jendyk Anna Jendyk

psikus :)

uciekajcie stamtąd !!! nawet się nie pchajcie w jakiekolwiek zadatki z tymi ludźmi. WYZYSK WYZYSK WYZYSK !!! ludzi traktują jak śmieci. Pani Anna stara jędza, idiotka, myśli że ludzie ją po stopach będą całować za to że daje "prace" niech Pani uważa, żeby ktoś w końcu nie zgłosił że na czarno Pani zatrudnia :) w dodatku za taką stawkę że śmiech ! Obgadywanie pracowników, manipulacja, to to co Wam najlepiej wychodzi. Trochę pokory państwu życzę, a Pani Annie oraz synowej spojrzenia w lustro ;) Nie pozdrawiam!

admin

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Azja S.C. Paweł Jendyk Anna Jendyk? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o Azja S.C. Paweł Jendyk Anna Jendyk - Rzeszów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Azja S.C. Paweł Jendyk Anna Jendyk