Miroglio Poland Sp. z o.o. Sklep Motivi

Wrocław

Opinie o Miroglio Poland Sp. z o.o. Sklep Motivi

xoxo

Niestety to Wloska firma ktora znalazla sobie w polsce pracownikow za pensje minimalna. Nie placa za nadgodziny a odebrac je ciezko. Na zmianie pracuja 2 max 3 osoby. (usunięte przez administratora)

asia

hej a jakie są tam zarobki?

mirolo
@asia 16.02.2014, 21:11
hej a jakie są tam zarobki?

Stawka to z tego co pamiętam ok 7,5-8zł za h. Jedyny plus że kiedys po okresie próbnym dawali umowę o pracę.

była

Miałam przyjemność pracować w tej firmie i również nie polecam. W ogóle nie przestrzegają czasu pracy (godz, dni itd.) Trzeba prosić się o wszytsko, bo siedziba firmy we włoszech, a tu mają tylko księgowość i kadry (jakaś zewnętrzna wynajęta firma), gdzie Paniom z Warszawy w kadrach nie chce się podnieść słuchawki od tel... Kiepskie zarobki i coraz większe wymagania. ehh... można pisać i pisać...

Ta na pewno.Chyba sama szefowa to napisała.Tam jest jakieś [usunięte przez moderatora] Nie płacą za nadgodziny,nie masz nic do powiedzenia,niewypłacalność całej wypłaty bo część pieniędzy w jakiś magiczny sposób wyparowało.Trzeba kupić sobie samej odzież służbową.Zastraszanie.Jednym słowem REŻIM !!! Nie polecam

Zostaw opinię o Miroglio Poland Sp. z o.o. Sklep Motivi - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miroglio Poland Sp. z o.o. Sklep Motivi