Le Scarpe Obuwie Aleksandra Palimąka

Poznań

Opinie o Le Scarpe Obuwie Aleksandra Palimąka

Byly pracownik

Odradzam prace u tych panstwa,gdyz sa to zwykli oszusci ,przez 6msc.pracowalam na czarno i kazdego dnia mialam obiecywana umowe,nie dostalam przez caly okres pracy zadnego grafiku i nigdy nie wiedzialam w jaki dzien bede pracowac a zaznaczam ze jest to galeria i pracuje sie po 11 godzin.Bylam tez zmuszona oszukiwac urzad skarbowy gdyz nic nie moglam przepuszczac przez kase fiskalna.Reklamacje w tym sklepie zawsze sa odrzucane i nie uwzgledniane wiec nawet odradzam zakup butow w tym miejscu , z tego co wiem do dzisiaj nie maja stalego pracownika bo wymagania sa ogromne bez ubezpieczenia i za bardzo bardzo marne pieniadze,co do szefowej to sadze a wrecz jestem pewna ze wczesniejszy komentarz napisala sobie sama

Coolio
@Byly pracownik 20.05.2015 20:22

Każdy włoski kundel to przekręt także nie ma się absolutnie co dziwić

Ona

Super! Polecam, wspaniała osoba. Życzę wszystkim takich Szefowych!

Zostaw opinię o Le Scarpe Obuwie Aleksandra Palimąka - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Le Scarpe Obuwie Aleksandra Palimąka