Hip-Hop Shop Sklep Odzieżowy

Lubartów

Opinie o Hip-Hop Shop Sklep Odzieżowy

czelly

Bardzo duży wybór ciuchów, butów, słuchawek, pasków, czapek oraz bardzo dobre jakościowo. Polecam każdemu kto lubi się dobrze ubrać ! Szybka wysyłka i miła obsługa !

Asia

Sklep z dobrej jakości odzieżą i gadżetami, głownie designerskie słuchawki znanych firm w atrakcyjnych cenach. Gorąco polecam

Domi

Wielki pozytyw dla tego sklepu. Uwielbiam Was! Zakupy u Was to wielka przyjemność. Szybka przesyłka, fajne promocje, no i gratisy do zamówienia.

Zostaw opinię o Hip-Hop Shop Sklep Odzieżowy - Lubartów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hip-Hop Shop Sklep Odzieżowy