Hip-Hop Shop Sklep Odzieżowy

Lubartów

Hip-Hop Shop Sklep Odzieżowy

Opinie o Hip-Hop Shop Sklep Odzieżowy

Julia

Wątek dotyczący pracy w Hip-Hop Shop znacząco ucichł. Zastanawia mnie tylko dlaczego? Czy naprawdę nikt nie ma niczego do powiedzenia odnośnie tego jaka panuje tam ogólna atmosfera?

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w Hip-Hop Shop Sklep Odzieżowy. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

czelly

Bardzo duży wybór ciuchów, butów, słuchawek, pasków, czapek oraz bardzo dobre jakościowo. Polecam każdemu kto lubi się dobrze ubrać ! Szybka wysyłka i miła obsługa !

Asia

Sklep z dobrej jakości odzieżą i gadżetami, głownie designerskie słuchawki znanych firm w atrakcyjnych cenach. Gorąco polecam

Domi

Wielki pozytyw dla tego sklepu. Uwielbiam Was! Zakupy u Was to wielka przyjemność. Szybka przesyłka, fajne promocje, no i gratisy do zamówienia.

Zostaw opinię o Hip-Hop Shop Sklep Odzieżowy - Lubartów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hip-Hop Shop Sklep Odzieżowy