Fama S.C. Sklep Odzieżowy Leokadia Jędrzejczak Wioletta Kabza

Szczecin

Opinie o Fama S.C. Sklep Odzieżowy Leokadia Jędrzejczak Wioletta Kabza

Charlotte

Pracowałam i ewidentnie przestrzegam przyszłych pracowników. Umowę otrzymałam po długim okresie oczekiwania w dodatku niezgodną z umową ustną. Pracowałam na pełny etat a umowa opiewała w informacje jakoby świadczyłam usługi będąc zatrudnioną na 1/2 etatu. Atmosfera w pracy nie do przyjęcia dla ludzi wychowanych na pewnym poziomie intelektualnym.

Jakie są w firmie Fama S.C. Sklep Odzieżowy Leokadia Jędrzejczak Wioletta Kabza relacje między szefem a pracownikiem? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Fama S.C. Sklep Odzieżowy Leokadia Jędrzejczak Wioletta Kabza - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fama S.C. Sklep Odzieżowy Leokadia Jędrzejczak Wioletta Kabza