Heatons

Antrim

Opinie o Heatons

praca nie jest ciezka srednia zarobku 200 funtow tygodniowo jedyna wada zwady o stanowiska pracy miedzy polakami slowakami i litwincami szefostwo wiekszosc do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] twoja choroba moze byc przyczyna zwolnienia doswiadczylem to na wlasnej skurze pracujac tam 2 lata dalej pracuje w antrim ale gdzie indziej pozdrawiam

Steve

praca dobra i duzo płacą, tylko szkoda że moim szefem teamu była [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Heatons - Antrim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heatons