Opinie o Anka Bis Sklep Odzieżowy Alfred Boruta w Białystok

counter
Marek Nowy wpis

Czy są benefity, zniżki dla pracowników ?

Marcin Nowy wpis

(usunięte przez administratora)chodzi i marudzi jak to jest źle i nie dobrze, lubi plotki i ploteczki ale nie swą prace

bremix Nowy wpis

Może wiecie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

Ktoś;)

Opinia cossi aktualna tyle lat; ) Eh.. ; )Jeśli wolicie prace w czystym miejscu - Nie polecam; )

Robert
@Ktoś;)

Pracowałeś w ostatnim czasie w firmie Anka Bis Sklep Odzieżowy Alfred Boruta? Ostatnie wpisy w tym wątku są sprzed 3 lat, dlatego zastanawia mnie, czy przez ten czas zmieniły się warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę? Mógłbyś podzielić się z nami szczegółowymi informacjami na ten temat? Będę wdzięczny za szczegółowe informacje.

Były Ogin Nowy wpis
@Robert

Ja pracowałem ponad rok temu. Dobra praca dla młodych, którzy chcą nabyć doświadczenia pod tym kontem polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

cossi

Byłam tam jeden dzień i miałam dość. Szef bez kultury. Traktuje każdego klienta jak potencjalnego złodzieja, sprawdza pracowników na każdym kroku, do tego praca w syfie. Nowe dziewczyny traktowane są jak jakieś sługusy podczas gdy pupilka szefa obija się na zapleczu

magdalena09383

Polecam pracę, właściciel sympatyczny, wyrozumiały i uczciwy, a atomoswera w pracy miła.

Zostaw merytoryczną opinię o Anka Bis Sklep Odzieżowy Alfred Boruta - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.