Opinie o Prestige Sklep Odzieżowy Małgorzata Tomala w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Prestige Sklep Odzieżowy Małgorzata Tomala. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Prestige Sklep Odzieżowy Małgorzata Tomala o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestige Sklep Odzieżowy Małgorzata Tomala w Gorzów Wielkopolski

Beata Nowy wpis

Osobiście nie pracowałam w tym sklepie,ale nasłuchałam się od mojej znajomej która pracowała w tym sklepie rok czasu jak jeszcze mieścił się w Panoramie(obecnie w Nova Park).Tą sprawą powinna zająć się Inspekcja Pracy,gdyż właścicielka sklepu nie podpisuje umów z pracownicami tylko przyjmuje na 3-4 dni w celu "szkolenia" a po tym okresie dziękuje jednej osobie i dzwoni do kolejnej.Obiecuje podpisanie umowy a jak przychodzi co do czego to dzwoni do Ciebie i dziekuje.Odradzam!!!

Gośka

Odradzam pracę w tym sklepie,nabijają ludzi w butelkę i wykorzystują.Prowadzi go matka z córką.Najpierw mówią żeby przyjść na kilka dni do sklepu żeby"zapoznać się z klientami"oczywiście bez umowy.Człowiek stara się pracować najlepiej jak potrafi.Po tych dniach obiecują Ci umowę,że z tobą podpiszą w następnym tygodniu a jak przychodzi co do czego to zmieniają zdanie robią z Ciebie durnia i mówią żeby więcej nie przychodzić!!!Pracownik im sprzeda w czasie"szkolenia"kilka rzeczy,ale one podatku od pracownika nie odprowadzają.

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige Sklep Odzieżowy Małgorzata Tomala - Gorzów Wielkopolski

Prestige Sklep Odzieżowy Małgorzata Tomala