Rasch Pollska

Goleniów

Opinie o Rasch Pollska

Cebula

witam czy będzie ktoś tak uprzejmy i powie czy szukają ludzi pracujących już w zawodzie czy uczących się również bo zastanawiam się a nie chce się zbłaźnić

Słowa kojarzące się z Rasch Pollska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Rasch Pollska: Najbardziej nie podobało mi się w Rasch Pollska:Dobra atmosfrera ale troszku mało płacą (OK. 2000 PLN)

Zostaw opinię o Rasch Pollska - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rasch Pollska