Opinie o Men Sfield Sp. z o.o. w Przeworsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Men Sfield Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Men Sfield Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Men Sfield Sp. z o.o. w Przeworsk

Magdalena Nowy wpis

Hej, proszę was o doprecyzowanie warunków, zwłaszcza tych finansowych. ktoś pisał wprost jeszcze w tamtym roku, że wyplata to minimalna niezależnie od stanowiska. do teraz tak praktycznie jest czy może coś się poprawiło? Na szwaczkę może bym przyszła

Bożena Nowy wpis

Słuchajcie jak praca wygląda w tym roku w porównaniu z ubiegłym? Zauważyłam ze opinie się urwały a ogłoszenia wciąż widnieją wsi. Jeszcze na początku lipca był potrzebny szwacz, klejarz oraz nakładacz. Generalnie to na każdym stanowisku zarabia się tak samo? Jest któreś na którym pracuje się najłatwiej?

Tak Nowy wpis
@Bożena

Na każdym stanowisku praktycznie jeden pieniądz , zawsze za mało zrobione i szybciej i więcej musi być i tak na okrągło a gdy przyjdzie wypłata minimalna na koncie .

Mcd Nowy wpis

Nie polecam, (usunięte przez administratora), wiecznie mało, szybciej Menschwitz

Danuta

jak to jest możliwe, że nadgodziny są o połowę mniej płatne niż za normalną godzinę? dużo w ogóle tych nadgodzin jest?

aaa
@Danuta

Nie jest to możliwe i jest to nieprawda. Nadgodziny są płacone normalnie.

Marzena
@aaa

No i dobrze a tak ja spytała pod koniec to dużo ich się zdarza?

Firma Men Sfield Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko KLEJARZ ELEMENTÓW ODZIEŻY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Brak szacunku

Od lat z pierwszej ręki dowiaduję się, jak w tej firmie traktuje się doświadczonych i wieloletnich pracowników. Jest to skandal! Praca za najniższa krajową, bez premii, bez dodatków, mimo wieloletniego doświadczenia i obowiązkowości w pracy. Szwaczki nie mogą podnosić głowy znad maszyny, napić się wody kiedy potrzebują, a szefostwo, kadry i inspektor bhp należą do jednej rodziny, która nie rozumie, że utrzymanie biznesu nie polega na zastraszaniu załogi. Jak w tym kraju ma być dobrze, ma funkcjonować branża, zwłaszcza z taką tradycją w tym regionie, skoro ludzi, którzy chcą pracować się nie docenia! Życzę opamiętania(usunięte przez administratora)

Marzena
@Brak szacunku

No cóż, jeśli to prawda to z samych życzeń nic się nie wskóra. :( Tak się zastanawiam czy firma ma na tyle pieniędzy, żeby nagle dać każdemu benefity typu multisport itp? I premia to za co konkretnie mogłaby być tutaj przyznawana?

@Brak szacunku

"Od lat z pierwszej ręki dowiaduje się" że woda do picia na hali produkcyjnej jest dostępna bez żadnych ograniczeń dla pracowników. Nie jest również zabronione wnoszenie własnych napojów na teren hali tak jak ma to miejsce w innych zakładach tego typu. Kto tylko kiedykolwiek pracował w tej firmie bardzo dobrze o tym wie, a pisanie takich informacji na forach ma na celu tylko i wyłącznie wzbudzenie zainteresowania i oburzenia. "Od lat z pierwszej ręki dowiaduje się", że w firmie jest grupa pracowników wychowanych według starej prlowskiej zasady "czy się stoi czy się leży..." i z góry zakładających, że nie chce im się pracować. Nie jest prawdą, że "szefostwo....inspektor bhp to jedna rodzina". - gdyby ktoś pracował w tej firmie dobrze by o tym wiedział. Od lat również dowiaduje się z pierwszej ręki że w firmie jest grupa pracowników którzy rozumieją charakter pracy, swoje obowiązki i mają zdrowe podejście do życia a nie tylko roszczeniowe. Od lat dowiaduje się że w firmie są przeprowadzane kontrole i żadna z nich nie wykazała że np ktoś nie ma dostępu do wody pitnej. W firmie jest rozstawionych kilkanaście dystrybutorów z zimną woda pitną dla pracowników bez ograniczeń. Proponowałabym zweryfikować źródło informacji z pierwszej ręki.

Kaska

Najniższa krajowa, tylko szybciej szybciej szybciej, wiecznie mało i malo. Szkoda nerwów na pracę (usunięte przez administratora). Niektóre jakby mogły to by tam spały.

zarobki w tej firmie należą do najniższych, praca jest ciężka, za nadgodziny płacą 50% ale mniej, czyli jak masz np.18 to dostajesz 9 (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam, (usunięte przez administratora)

Bardzo nie poważna firma. Jednego dnia zatrudniają człowieka, dają skierowanie na badania a drugiego dnia dzwonią żeby powiedzieć że (usunięte przez administratora) się jednak rozmyślili i wszystko jest nie aktualne....

@lilka a zle traktują ludzi? O co dokładnie chodzi? Zdradź coś więcej

nagrywanie zgodne z prawem

(usunięte przez administratora) Proszę nagrywać to zgodne z prawem koszt urządzenia 60 zł i jest wielkości pendrive nawet jeśli ktoś powie wam żę to niezgodne lub zabroni wam to macie prawo to robić na własny użytek aby mieć dowody.Wszytko prosze dokumentować każdą rozmowe A o pracę to proszę sie nie martwić np portal pracuj.pl jest mnóstwo ogłoszeń proszę nie bać sie też przekwalifikować !!! naprawdę to lepsze niż pozwalanie sobie na takie traktowanie jak to opisują media i portale internetowe. Szukać pomocy w mediach i pisać do przewodniczących zwiazków zawodowych różnych branż np górniczych o pomoc i jednosć w jedności wasza siła.

Dominik

Wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jakie są szanse na pracę, jakie wymagania stawia firma?

llika

Jak można traktować tak ludzi. Obrzydzenie i złość mnie bierze na myśl jak traktuje się pracowników. Mam nadzieję, że los Właścicieli firmy odpowiednio wynagrodzi.

Askier

1 firma która dostała pożyczkę płynnościową z PFR w kwocie 5 mln złotych przeznaczoną dla dużych firm

admin

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Men'sfield Sp. z o.o.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Men Sfield Sp. z o.o. - Przeworsk

• Jak się pracuje w Men Sfield Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Men Sfield Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Men Sfield Sp. z o.o.?

Men Sfield Sp. z o.o.
  • Krasickiego 86