Arcobaleno Sp. z o.o. Producent Obuwia Inblu

Czerwieńsk

Opinie o Arcobaleno Sp. z o.o. Producent Obuwia Inblu

Wicia ;)

Witam, większość opinii jaka tu jest wyrażana nie dotyczy firmy Arcobaleno tylko firm podwykonawczych, które znajdują się na jej terenie. W tej firmie nie ma tragedii powiem inaczej, jak chcesz pracować i robisz to dość dobrze to pracujesz wiele lat. Stres czy jakieś nadgodziny, nie odbiega to od innych firm, a w Arcobaleno masz chociaż pewność że wynagrodzenie i nadgodziny wypłacane masz na czas i wysokość jest taka jak powinna. Podsumowując jest ok, aczkolwiek potrafią nieraz wkurw....ić

jj
@Wicia ;) 07.04.2016 09:50

Sympatyczni ludzie, niestety sprawiają wrażenie mało profesjonalnych... Firma wygląda jakby panował w niej jeden wielki chaos.

szara88@wp.pl

Witam, dostałam propozycje pracy... proszę mi powiedzieć czy warto... czy zarobki sa faktycznie tak jak mowia ze 2500zl. ??? bardzo prosze o odpowiedz bo mam czas do konca tygodnia.

daruś

super robota świeże powietrze dobra kasa żyć nie umierać NIEBO

Szukasz pracy?

:D

jak ktos jest slaby to nie da rady ale najgorszy 1 tydzien pozniej to jest lajt i wcale nie bracuje sie 7 dni w tygodni praca jest dobra polecam

nowy

Jakie sa zarobki w firmie jako operator oraz na innych stanowiskach?

robol

Jestem pracownikiem Befado......niedawno kupiła nas firma ARCOBALENO proszę o opinię pracowników fizycznych na temat tej firmy

gosc

Ty nie wiesz co piszesz...pracowalam tam i nikomu nie radze tam iść do pracy.. jest masakra ...praca na ilość nie na jakość ..pracownik jest poniżany..i zarobki nie sa wcale takie dobre jak za taką prace a dodam ze pracujesz 7 dni w tygodniu...unikajcie tej firmy

Zostaw opinię o Arcobaleno Sp. z o.o. Producent Obuwia Inblu - Czerwieńsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arcobaleno Sp. z o.o. Producent Obuwia Inblu