Błażej Firma Produkcyjno-Handlowa Stanisław Błażejczyk

Chotynia

Opinie o Błażej Firma Produkcyjno-Handlowa Stanisław Błażejczyk

zbych

Popieram w pełni mojego przedmówcę jego opinia jest w pełni zasadna , pracowałem tam , podobno nic się nie zmieniło.

juke

Właściciel firmy jest to człowiek kompletnie pozbawiony honoru, pracownicy są tam wykorzystywani do granic możliwości, właściciel zwleka z wypłaceniem wypłat nie zważając na status materialny pracowników którzy by opłacić rachunki muszą się zapożyczać chociaż mają zarobione pieniądze które nie są im wypłacane, zwlekanie z wypłatami przekraczało nawet 3 miesiące. Ogólnie nie polecam tej firmy jako miejsca pracy.

Zostaw opinię o Błażej Firma Produkcyjno-Handlowa Stanisław Błażejczyk - Chotynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Błażej Firma Produkcyjno-Handlowa Stanisław Błażejczyk