Bartex Hurtownia Obuwia Adam Łysoń

Wałbrzych

Opinie o Bartex Hurtownia Obuwia Adam Łysoń

panitg

Ja również ostrzegam przed zakupem butów tej firmy. Buty oddałam do reklamacji 2 miesiące temu i ciągle czekam na ich naprawę,

Kaja

Firma jest bardzo nieżytelna mimo pękniętej podeszwy reklamacja została oddalona a po odwołaniu się od decyzji po mojej interwencji bo buty zginęły na miesiąc czasu odebrałam buty żekomo po naprawie w których nic nie zostało zrobione . Arogancja i bezczelność to atrybuty tej firmy w stosunku do konsumenta . Nikomu nie polecam zakupu obuwia tej firmy.

Kasia

Dlatego ja sprowadzałam buty stąd: http;//obuwiehurt.com.pl. Chcę jeszcze kupić tam butki dla synka najlepiej jakieś Disneyowskie :)

xxxxxxxxxx

Ostrzegam przed tą firmą bardzo długo czeka się na reklamację 2,3 tygodnie,a buty nie nadają się do użytku

Zostaw opinię o Bartex Hurtownia Obuwia Adam Łysoń - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartex Hurtownia Obuwia Adam Łysoń