Kęska Sylwia Sklep Obuwniczy Świat Butów

Bydgoszcz

Opinie o Kęska Sylwia Sklep Obuwniczy Świat Butów

Gosia

Potwierdzam! Buty wyglądają ładnie, ale są fatalnej jakości. Rozpadają się po miesiącu, a reklamacje są bezskuteczne. Zwykle podają powód odrzucenia reklamacji: NIEWŁAŚCIWE UŻYTKOWANIE! Nikt nie informuje klientów, że buty są tylko do oglądania. Chodzenie w nich - to niewłaściwe użytkowanie. Zdecydowanie nie polecam!

Justyna

Przestrzegam. Firma ma straszne opinie. Dużo ludzi przychodzi z pretensjami co do jakości obuwia, albo wychodzą i trzaskają drzwiami, po tym jak klienci rozłoszczeni przychodzą reklamować buty (a jak jest ich nawet kilkunastu dziennie) ! Znajoma tam pracowała i psychicznie nie wytrzymała klientów, którzy z agresją do niej podchodzili, a to, że właścicielka nie chciała przyjmować reklamacji to nie wina pracownika.

Zostaw opinię o Kęska Sylwia Sklep Obuwniczy Świat Butów - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kęska Sylwia Sklep Obuwniczy Świat Butów