Laguna Sp. z o.o. Salon Sprzedaży

Częstochowa

Opinie o Laguna Sp. z o.o. Salon Sprzedaży

klient

Przestrzegam przed zakupem obuwia w sklepie Laguna w III Alei ponieważ firma odrzuca wszelkie reklamacje dotyczące wadliwych butów.Pozostaje tylko żmudny proces dochodzenia swych racji i wizyta u Rzecznika Praw Konsumenta.To był nasz ostatni zakup w tym sklepie.

ona

Laguna Sp. z o.o Salon Sprzedaży to firma pod którą znajdują się 3 sklepy na końcu III Alei N.M.P. w Częstochowie: salon Buty Bosa, Comfortbut oraz outlet Dobrybut. Brak szacunku ze strony właścicieli zarówno w stosunku do pracowników, jak i do klientów.

miriam

Zatrudnienie na 1/8 lub 1/2, co najwyżej 3/4 etatu, czasem bez umowy w ogóle. Płaca: podstawa ok. pół najniższej krajowej+prowizja od sprzedaży. Traktowanie pracowników jak złodziei. Wysyłanie na bezpłatne urlopy, gdy nie ma ruchu. Brak możliwości brania urlopów i dni wolnych. Praca od 10 do 18 + soboty od 10 do 15 i niedziele handlowe.

Zostaw opinię o Laguna Sp. z o.o. Salon Sprzedaży - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laguna Sp. z o.o. Salon Sprzedaży