Bełchatów

Opinie o Kołodziejscy S.C. Firma Handlowa Sklep Obuwniczy Irena Kołodziejska Katarzyna Kołodziejska

Max

Najbardziej dziadoski sklep w okolicy. Nie uznaja reklamacji, a obuwie wraca z reklamacji w gorszym stanie i dodatkowo zrysowane.wlasciciele zaczynali od malego kioseczku handlujacego paseczkami a teraz robia z siebie wielkie panstwo

bez butów

Najgorszy partner w interesach jakiego można sobie wyobrazić o zgroza - nie przestrzega zapisów w umowach - a papier w interesach to rzecz święta

klient

Ale jak się złoży reklamację na obuwie to zawsze jest uznana wina klienta. cytaty z odpowiedzi reklamacyjnych: "Nadmierne zużycie w okresie użytkowania" "Zbyt częste mycie obuwia"

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Kołodziejscy S.C. Firma Handlowa Sklep Obuwniczy Irena Kołodziejska Katarzyna Kołodziejska - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kołodziejscy S.C. Firma Handlowa Sklep Obuwniczy Irena Kołodziejska Katarzyna Kołodziejska