Jopek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adam Jop

Stary sącz

Opinie o Jopek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adam Jop

były

Jopek gorąco polecam jak ktoś chce robic za 4tyś za 3tygodnie pracy i robić pauzy na magnesie to gorąco polecam firma jest super .

KKK

dno i wodorosty!!!!!!!za stówke dziennie tyrasz jak wół!!!!

waldi

badziewieeeeeeeeee

KKKKK

pracuje polecam zeby w kazdej firmie tak bylo to by bylo rewelacyjnie!! a ktos kto pisze bzdury (usunięte przez administratora)sciska to pokazcie co potraficie i otworzcie swoje firmy !!!!!!!!!!!!pozdro dla uposledzonych zazdrosnikow!!!JOP GÓRA

Zostaw opinię o Jopek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adam Jop - Stary sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jopek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Adam Jop