Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym

Żeleźnikowa Wielka

Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym

Opinie o Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Waldek

Witam ja kupiłem byczki od Łukasza BARNACHA 14 sztuk okazało się że 1sztuka to jałuweczka a boczek ma kolczyki jałuweczki cielaki chore zaraziły całe moje stado leczenie kosztowało mnie 8350 zł jedna sztuka padła i zamiast bydła mięsnego a dostałem HO RW Anioły być Limuzę i Simental nie polecam tych oszustów a z umową idę do prawnika i dowiem się co mogę zrobić

oszukanana

Kupilismy 20 byczkow, z czym po fakcie okazalo sie ze jedna z nich to jałówka. Z tych 19 bykow 5 jest chorych, maja cos z plucami. Od jakis dobrych 4 tygodniu non stop weterynarz. Jałówka ledwo żywa. Na samym poczatku Pan odebral od nas telefon i wyjasnilismy ze dla nam jedna jałowke. Po rozmowie obiecal nam ze przyjedzie w najblizszy wtorek i nam ja podmieni na byka. Do dzis nie ma z nim kontaktu... Uważajcie na niego. Oszust i to zawodowy!!!

Patryk

Nie kupujcie od nich kupiłem 5 byczkow z czego dwie jaloszki i wszystkie zdechły telefonu nie odbierają zgłaszanie na policję jak ja żerują na na nas wszystkie zarażone płuca OSZUSCI tłumacza się że konkurencja dodaje opinie kłamstwo bo to prawda!!!

anonymous

Uważajcie, kupiliśmy u niego krowę, która miała być cielna, a okazało się , że mimo zapewnień tak nie jest. Pan nie przywiózł innej mimo wcześniejszych obietnic, nie odbiera telefonu. Straciliśmy ok. 1500 zł. Nie radzę ufać tej firmie.

Rolniczka

Kupiłam od nich kilka sztuk niestety wszystkie padły .Na stronie Olx ta firma pod kilkoma zmienionymi adresami rozmieszczonymi na terenie całego kraju sprzedaję zwierzęta .Uważajcie przed zakupem sprawdźcie opinie o tej firmie.Najgorsze że kontakt telefoniczny jest nie możliwy ponieważ nie odbierają .

Ana 12

Witam dnia 5kwietnia 2018 zakupiłam od nich 4 sztuki bydła wszystkie chore , szczepione przed przyjazdem do mnie.Zwierzeta odporne na leki zarażone w transporcie jakąś bakterią ,po zgłoszeniu do firmy Pana Barnacha nic z tym faktem nie zrobił .Błagam nie kupujcie

Wybawca

Witam ,nie polecam tej firmy zwierzęta chore unikajcie kto może

Rolnik

Nie kupujcie i nich cielakow. Tak jak poniżej Pan pisze ze zamiast byków sprzedają jaloszki

Rolnik

Nie polecam Barnachów. Towar chory. (usunięte przez administratora) W moich stronach jeden jeździł z obitą mordą. Widocznie klienci się już na nim poznali.

Anonim

Stanowczo nie polecam firmy Barnacha !!!!! Do naszego gospodarstwa przywiózł 16 sztuk,po 3 dniach od przyjazdu byczki zaczęły padać,jeden za drugim ,w badaniach które przeprowadziłem wykryto kilka szczepów bakterii,w tym takie które nie występują w Polsce i są zwalczane z urzędu, byczki miały także chore płuca...Pan Barnach po kontakcie telefonicznym zobowiązał się do rekompensaty i przywiezienia zwierząt jak to pięknie nazwał w GRATISIE do dwóch tygodni...Od tej pory wszelakie kontakty z nim się skończyły,i nie odbiera tel...Oczywiście do tego brak zgodnych dokumentów zwierząt i zamieszane paszporty.Polecam omijać każdą firmę Barnacha,szerokim łukiem !

Piotr

Czy tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnych do pracy?

zzzz

jak u nich z wypłacalnością ??

trz

Nie polecam nikomu

byczek123

przywoza cielaki noca i sprzedaja zamiast byczkow jalowki, sa to oszusci, cielaki choruja, przewozone sa w skandalicznych warunkach, depcza po sobie na samochodzie, nie polecam kupna od tych zlodzieji

xxxx
@gmch 25.07.2017 18:16

Jak posiada Pan dowód zakupu jest możliwe dochodzenie roszczeń. Procedura trudna ale dająca szansę na sukces . Proszę dzwonić na ten nr tel., 691 377 479.

sama nie wiem

Witam kupiłam 5 jałóweczek ze Słowacji od Barnaha Mirosława dwa dni temu podobno simentalki 100% ale to się okaże za jakiś czas , na razie trochę pokasłują mam nadzieję że nie są po przeziębiane bo ja jestem z łódzkiego a on wiózł je z gór zwykłym samochodem do przewozu rzeźnego bydła, ktoś wie coś więcej o nim ja go znalazłam z internetu-jego ogłoszenie.?

woj

nic tylko do telewizji ich podać niestety w dzisiejszych czasach tylko media mogą coś wskórać

klienkta

Mam nadzieje ze trafia tam gdzie ich miejsce.

kjghilgkj

To som oszysci i złódzieje tak jak kamil barnach pseudo burdelorz kupa huja reszta dziada

Rolnik

Kupiłem cielaki miały być mięsne krzyżówki jak podrosły okazało się że HF a w miedzy czasie zdechło 30% :(

Wladek

Nie zgodze się z tymi opiniami.Zawsze odbierają odemnie handlarze i nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło, a jak ktoś daje sobie w kasze dmuchać to już jego sprawa.Przynajmniej mam gotówke od ręki i wszystkie papiery załatwione.Raz sprzedałem prosto do rzeźni i do dzisiaj ani kasy ani byka.sprawa toczy się w sądzie.!!!

baca

Nie zmieniajcie kolczyków nie legalnie i nie oszukujcie gospodarzy ponieważ zwierzę kupione za grosze na ubój sprzedajecie innym ludziom za dobre zwierzę i dobra cenę

konik

Wszyscy handlarze ze Sącza to oszuści wyzyskiwacze od biednych ludzi

Zostaw opinię o Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym - Żeleźnikowa Wielka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym