Żeleźnikowa Wielka

Opinie o Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MIRO"

maciej

Płaca od ręki dogadaną kwotę i to najważniejsze i załatwiają papiery.

Zbyszek

Kupowałem od kilku firm bydło ale to od nich najlepiej się howalo nie mialem kłopotów od innych to różnie było.

podlasiak

Kupowałem od firmy MIRO cielęta, pewnie że na początku wymagają opieki (jak dzieci), ale wszystkie odchowane, jak będę potrzebował to jeszcze kupie

Pracowałem u Pana Mirka, nie miałem kłopotów. Wypłata w terminie, za dodatkowe prace zapłata zgodnie z umową. Gdybym nie wyjeżdżał pewnie pracowałbym nadal.

Konrad

Czy potrzebują ludzi? Może ktoś podpowie?

Waldi

Idealnych firm nie ma, ale przecież na siłę nikt tu nie pracuje!!

Nie polecam tych oszustów

Sprzedałem im krowę kwota wynosiła 3500, załadowali krowe na samochód i dali 1200 mniej! Nie polecam tych cwanych Złodzieji!

Emilia

Wszystkie wpisy dotyczą zakupu zwierząt i są pisane z punktu widzenia klientów. A czy są na forum jacyś pracownicy Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym? Jeśli tak to proszę ich o wypowiedź na temat tego jak oceniają firmę jako miejsce zatrudnienia. Jakie są warunki pracy, atmosfera oraz możliwości rozwoju. Czy warto według Was aplikować do tej firmy?

Stefan

Szkoda, że pracownicy nie piszą na forum!!

Piotr

Czy tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnych do pracy?

xxxx

Jak posiada Pan dowód zakupu jest możliwe dochodzenie roszczeń. Procedura trudna ale dająca szansę na sukces . Proszę dzwonić na ten nr tel., 691 377 479.

zzzz

jak u nich z wypłacalnością ??

trz

Nie polecam nikomu

sama nie wiem

Witam kupiłam 5 jałóweczek ze Słowacji od Barnaha Mirosława dwa dni temu podobno simentalki 100% ale to się okaże za jakiś czas , na razie trochę pokasłują mam nadzieję że nie są po przeziębiane bo ja jestem z łódzkiego a on wiózł je z gór zwykłym samochodem do przewozu rzeźnego bydła, ktoś wie coś więcej o nim ja go znalazłam z internetu-jego ogłoszenie.?

woj

nic tylko do telewizji ich podać niestety w dzisiejszych czasach tylko media mogą coś wskórać

klienkta

Mam nadzieje ze trafia tam gdzie ich miejsce.

Wladek

Nie zgodze się z tymi opiniami.Zawsze odbierają odemnie handlarze i nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło, a jak ktoś daje sobie w kasze dmuchać to już jego sprawa.Przynajmniej mam gotówke od ręki i wszystkie papiery załatwione.Raz sprzedałem prosto do rzeźni i do dzisiaj ani kasy ani byka.sprawa toczy się w sądzie.!!!

konik

Wszyscy handlarze ze Sącza to oszuści wyzyskiwacze od biednych ludzi

Zostaw opinię o Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MIRO" - Żeleźnikowa Wielka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MIRO"