Opinie o Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MIRO" w Żeleźnikowa Wielka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MIRO". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MIRO" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MIRO" w Żeleźnikowa Wielka

Stolarza nie trzeba tam już? Wyskoczyła mi oferta, myślałem, że to teraz coś, a patrzę że z 2021 i wyskakuje komunikat zresztą, że nieaktualne. Będę wdzięczny za jakieś newsy bo szukam roboty w zawodzie. Jak coś to ile lat wymaga, żeby mieć przepracowane?

Boguś Nowy wpis

Pochodzę z Psar z wodzem już trochę współpracuję i wam powiem jest dobrze byki się chowają a kierowcy normalne chłopaki odpukać nic do zarzucenia aha i jesienią dzwonię po cielaki

Wiesio

Kasują komentarze tylko! Ogromne (usunięte przez administratora) mamy już za sobą. Przywieźli bydło, wyładowali i okazało się ze to jednak jałówki… zapłaciliśmy za kilka sztuk jak za cielaki. Dokumentów nie było przy odbiorze tylko chcieli dosyłac. Szef jest oszustem a pracownicy jeszcze większymi. Nawijają makaron na uszy ze przyjadą wymienić a sprawy wyglądają inaczej. Zablokowane numery, zostaliśmy z niczym. Większość interesantów jest pokrzywdzona. Śmiech na sali, ze jeszcze są na wolności za te oszustwa!

Paula Nowy wpis
@Wiesio

Można to Pana jakie kontakt?

Benio

Banda (usunięte przez administratora) z właścicielem na czele LUDZIE !!! UWAGA!!! (usunięte przez administratora) Handlarze z z tej Żeleźnikowej Wielkiej to (usunięte przez administratora) w przebraniach i oklejanie nych samochodach !!! Uwaga na handlarzy spod Nowego Sącza, Nawojowa, Żeleznikowa Wielka to BANDYTKA !!!

Aneta Nowy wpis
@Benio

Nic nie można zrozumieć z tej wypowiedzi. Dlaczego nazywasz tych ludzi bandytami? To jest bardzo mocne i obraźliwe słowo.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MIRO"? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zbyniu

Fakt firma Mito to dosłownie banda (usunięte przez administratora) sprzedają (usunięte przez administratora) na pół żywe!!! Jak oni to w taki m stanie przywodzą to nie wiem jakim cudem nikt tej firmy nie sprawdził !!! Odradzam zakupu bydła z tej firmy a i z Żeleznikowej i Nawojowej bym się bał cokolwiek brać facet popsuł wszystkim renomę. Mam jakieś niego dostawcę sprawdzonego wozi mi z Bieszczad polskie (usunięte przez administratora) a nie zdecylaki że Słowacji czy nawet z Chorwacji. Dajcie spok9j ta firmą to (usunięte przez administratora) !!!

Aneta
@Zbyniu

Napisałeś tyle obelg albo przekleństw, że większość wypowiedzi jest ukryta, brawo. Nie da się użyć jakichś innych, kulturalnych słów? Rozumiem rozgoryczenie no ale już bez przesady...

Rolniczka

Firma fakt nie kant (usunięte przez administratora)rozbić nigdy więcej nie chcę ich widzieć banda (usunięte przez administratora) i wyudzaczy pieniędzy jak już ż weźmiesz od nich krowę, cielaka czy cokolwiek zaczniesz żałować że to zrobiłeś!!!! Dotyczy to każdego dla dobra rolników uważajcie na nich nie dajcie sobie sprzedać bo zobaczycie tak jar reszta kupujących będzie zwierzę jest na wymarciu i będzie balansowała u was głęboko życie! No e w dobierają telefonów !!! Tej firmie powinien się przyglądnąć sanepid co oni wiozą !!!!

Zbyszek

Witam jestem z pod Nowego Korczyna i bardzo dziękuję za pomoc miałem do nich dzwonić ale dzięki opiniom o firmie z tej Jodłowej myślę że nie straciłem . Zadzwoniłem do nich umówiłem się ale po tych opisach dałem sobie spokój z tą firmą za dużo złego się pisze o nich też sąsiadom mówiłem aby dalej sobie z nimi spokój pokazując im te opinie tą firmą nie zarobi na naszej pracy na grosza!!!

Jarosław P.

MIRO to (usunięte przez administratora) sprzedają oszukane zwierzęta na pół żywe. Sąsiad kupił pił o czy padły mu prawie wszystkie a właściciel firmy Mirosław B wydzwaniał aby nie rozpowiadać po czy kontakt się urwał. Rozmawiając z firmą z pracownikami firmy utylizującymi zwierzęta z tej firmy jest bardzo dużo zdechłych zwierząt!!! To jest jak poprzednicy pisali (usunięte przez administratora) !!! Ale karma wraca i życzę właścicielowi że odwróci się wszystko i w życiu przydaży mu się to na co zasłużył!!!UWAGA NA NICH na (usunięte przez administratora) z Jodłowej koło Żeleźnikowej Woli (Podkarpackie Nowy Sącz, Żeleżnikowa Wola, Jodłowa ) - KANCIARZE!!!

Rolnik z R...

(usunięte przez administratora) Firma naklejona auta MIRO niby profesjonal a tu tak jak poprzedni kupcy OSZUŚSCI mają oklejone auta jak napisał kolega i wygląda to dobrze ale także ZMYŁKA ci ludzie nie różnią się nic od złodzieja z dworca centralnego typowa zagrywka na auto aż zapłaci kasę a potem nie odbiera telefonów i ma was głęboko w d...IE !!! UWAGA (usunięte przez administratora) sprzedają zwierzęta chore !!!!!!!

Emilia

Wszystkie wpisy dotyczą zakupu zwierząt i są pisane z punktu widzenia klientów. A czy są na forum jacyś pracownicy Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym? Jeśli tak to proszę ich o wypowiedź na temat tego jak oceniają firmę jako miejsce zatrudnienia. Jakie są warunki pracy, atmosfera oraz możliwości rozwoju. Czy warto według Was aplikować do tej firmy?

Jaa
@Emilia

Oni wszyscy siebie warci pracownicy tez dostają kasę za ładne gadanie

Roman

Stanisław

Sąsiad zakupił od nich bydlo. Częśc z nich bez dokumentów, dostali później. Inne rasy na papierze niż w rzeczywistości. Oszustwa w biały dzień. Szkoda ze nikt nie czyta opinii zanim zdecyduje się na takich kanciarzy. Łajzy pospolite!!’n

Nie polecam tych oszustów

Sprzedałem im krowę kwota wynosiła 3500, załadowali krowe na samochód i dali 1200 mniej! Nie polecam tych cwanych Złodzieji!

Wika
@Nie polecam tych oszustów

Jak zawsze! Podli ludzie Moi rodzice dostali już depresji…

Klijet

(usunięte przez administratora) sprzedali mi w nocy dwa byczki niby simetale .okazalo sie po jakims czsie przyszly paszporty z ktorych pisalo rasa inna.a tak naprawde po roku okazalo sie ze to miniatorki rasa dexster niskie grube male .jeden 12 miesiecy przestal chodzic-saria zabrala.a drugi w wieku 13 msc.padl w nocy zabrala saria.nie kupowac od tych ludzi jerzeli mozna ich tak nazwac!!!

Paulx
@Klijet

Oni nie umieją się zachowywać inaczej

Roman

szpenio

Firma kant i oszust kupiłem cielaki i jak dla każdego kasłały, leki kosztowały sporo kasy ,obiecuje że odda padłe sztuki ,potem że odda kasę ,a tu nic.mam już kontakt z ludżmi oszukanymi których oszukał,wiem że jednego dnia będzie miał nalot z pałami.

Proszę o kontakt

edward2
@szpenio

dzień dobry chce się z panem skontaktować bo od tej firmy też kupiłem chore cielaki i dużo popadało

Anonimowy

Mógłbym prosić o kontakt

Anonimowy
@edward2

Z panem też bym chciał się skontaktować mam ten sam problem

Justyna
@Anonimowy

Witajcie, czy udało Wam się rozwiązać problemy w związku z zakupem cielaków? Czy pieniądze zostały Wam zwrócone i było to tylko jakieś chwilowe opóźnienie? Udało się dogadać z firmą w tej sprawie? Dajcie znać jak Wasze historie się skończyły.

Mich
@szpenio

Chętnie z Tobą do niego pojadę.

Piotrrr23

Nigdy więcej tego gościa nie chce widzieć na swoim podwórku. Nie słowny!!

@szpenio jak rozwiązała się ta sytuacja ? Czy był zwrot pieniędzy?

Darek123456

(usunięte przez administratora) i oszust. Przywiózł sporą ilość cielakow z czego połowa chora na rozdme płucną. Obiecuję że przywiezie inne a te zabierze co jest kompletnym kłamstwem czekam od tygodnia a gdy próbuje się skontaktować to zbywanie typu zaraz do pana oddzwonię albo kierowcy już sa w drodze. Nie polecam kupna u tego sprzedawcy bo na leki wydam więcej niż te cielaki sa warte...

maciej

Płaca od ręki dogadaną kwotę i to najważniejsze i załatwiają papiery.

Zostaw merytoryczną opinię o Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MIRO" - Żeleźnikowa Wielka

3.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • 251
    33-335 Żeleźnikowa Wielka