Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym

Żeleźnikowa Wielka

Opinie o Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym

zzzz

jak u nich z wypłacalnością ??

trz

Nie polecam nikomu

byczek123

przywoza cielaki noca i sprzedaja zamiast byczkow jalowki, sa to oszusci, cielaki choruja, przewozone sa w skandalicznych warunkach, depcza po sobie na samochodzie, nie polecam kupna od tych zlodzieji

gmch
@byczek123 02.05.2017 20:12

Zgadzam się , kupiliśmy półtora tygodnia temu 6 cieląt od Barnacha .Z tego trzy już zdechły na zapalenie płuc mimo podawania lekarstw. Czy ktoś zna sposób na odzyskanie pieniędzy ?

xxxx
@gmch 25.07.2017 18:16

Jak posiada Pan dowód zakupu jest możliwe dochodzenie roszczeń. Procedura trudna ale dająca szansę na sukces . Proszę dzwonić na ten nr tel., 691 377 479.

sama nie wiem

Witam kupiłam 5 jałóweczek ze Słowacji od Barnaha Mirosława dwa dni temu podobno simentalki 100% ale to się okaże za jakiś czas , na razie trochę pokasłują mam nadzieję że nie są po przeziębiane bo ja jestem z łódzkiego a on wiózł je z gór zwykłym samochodem do przewozu rzeźnego bydła, ktoś wie coś więcej o nim ja go znalazłam z internetu-jego ogłoszenie.?

woj

nic tylko do telewizji ich podać niestety w dzisiejszych czasach tylko media mogą coś wskórać

klienkta

Mam nadzieje ze trafia tam gdzie ich miejsce.

kjghilgkj

To som oszysci i złódzieje tak jak kamil barnach pseudo burdelorz kupa huja reszta dziada

Rolnik

Kupiłem cielaki miały być mięsne krzyżówki jak podrosły okazało się że HF a w miedzy czasie zdechło 30% :(

Wladek

Nie zgodze się z tymi opiniami.Zawsze odbierają odemnie handlarze i nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło, a jak ktoś daje sobie w kasze dmuchać to już jego sprawa.Przynajmniej mam gotówke od ręki i wszystkie papiery załatwione.Raz sprzedałem prosto do rzeźni i do dzisiaj ani kasy ani byka.sprawa toczy się w sądzie.!!!

baca

Nie zmieniajcie kolczyków nie legalnie i nie oszukujcie gospodarzy ponieważ zwierzę kupione za grosze na ubój sprzedajecie innym ludziom za dobre zwierzę i dobra cenę

konik

Wszyscy handlarze ze Sącza to oszuści wyzyskiwacze od biednych ludzi

Zostaw opinię o Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym - Żeleźnikowa Wielka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barnach Mirosław Skup i Ubój Zwierząt Rzeźnych. Handel Bydłem Hodowlanym