Iga Sport Sklep

Katowice

Opinie o Iga Sport Sklep

poklejona

Zakupione Air Maxy po dwóch tygodniach się rozkleiły...oczywiście odmowna decyzja zwrotu pieniędzy, gdyż cytuję "GWARANCJA OBEJMUJE NAPRAWĘ OBUWIA" Tak więc buty zostały sklejone a chyba nie na tym to polega, żeby po do dwóch tygodniach chodzic w poklejonych butach. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

dragon

zakupione adasie za 300 zł po 3 miesiącach całkowicie się zaczęły sypać porażka ostatni zakup w tym sklepie a że się zapodział gdzieś paragon to już mogę zapomnieć o jakiejkolwiek reklamacji

hh

Air Max za 349zł odrazu widać, że to podpodróby. Omijać z daleka, lepiej dopłacić w normalnym sklepie typu Nike, Sizerr często mają promocje itp. Zwykli oszuści, znajomi się zawiedli

prf997

Jeżeli ktoś chce kupić buty, które po kilku tygodniach się rozklejają a podejście właścicielki sklepu ogranicza się do ,,jak się nie podoba to sobie Pan idzie do sądu''. Właścicielka unika jakiegokolwiek polubownego załatwienia sprawy. Generalnie, sklep który zawiódł mnie na całej linii...

Arczi

Ja także odradzam ten sklep ponieważ zakupiłam buty w listopadzie po czym w butach pochodziłam aż dwa miesiące oddałam buty do reklamacji co się okazało rozpatrzyli ja negatywnie bo stwierdzili ze buty zostały uszkodzone z przyczyn atmosferycznych , skierowałam sprawę do rzecznik a niestety teraz czekam na sprawę w sadzie o głupie buty . Ogólnie sklep dramat i naprawdę odradzam ten sklep bo będziecie mieli takie same problemy jak Ja

Arczi
@Arczi 27.03.2014 10:37

Zgadzam się z tobą sklep porażka

kondzio

Po dwóch miesiącach od zakupu rozkleily mi się Adidas warte 300 złoty właścicielka sklepu odmówiła wymiany wadliwego towaru uzasadniając ze but był uszkodzony mechanicznie. Do wszystkich przyszłych klientów omijaj ten sklep z daleka oszuści nazwijmy to po imieniu

siwy

Stanowczo nie polecam i odradzam ten sklep. Zakupujac buty dostaje produkt ktory po 14 dniach ma awarie ze tak to ujmne nastepnie reklamacja produkt oczywiscie naprawiony z tym iz naprawa sprawia iz zastosowania danego buta nie jest juz adekwatna do jego przeznaczenia. Po kolejnej reklamacji uzyskuje sie odmowe zwrotu gotowki badz wymiany butow na nowe.

Zostaw opinię o Iga Sport Sklep - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iga Sport Sklep