Delta Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Marcin Nawrocki

Konin

Opinie o Delta Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Marcin Nawrocki

Prym

"Szefowa" firmy Delta jest osobą bardzo zarozumiałą.Potrafi również być arogancka do klientów i pracowników,każe pracować w wszystkie soboty w miesiącu.Za każde nawet 10-15 minut spóźnienia odciąga pieniądze z wypłaty.To jest ohyda.

Prym

Zostaw opinię o Delta Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Marcin Nawrocki - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Marcin Nawrocki