Bafix

Wrocław

Opinie o Bafix

jo

Radek nie [usunięte przez moderatora] takich głupot wiesz, że firma [usunięte przez moderatora] wieje a prowadzący nadają się tylko do orania na wsi.

były

Co za bzdury piszą...Firma Bafix prowadzi mąż a Bafpol jego żona.Cała klika się zebrała, jeden wał! Pracowałem w firmie "Bafpol" jako magazynier przez kilka miesięcy i pracodawca zmuszał do nadgodzin przy rozładunkach towarów, za które nie płacił i nie oddawał dni wolnych. Jak ktoś nie zgadzał się to go zwalniał. Zmuszani wszyscy byli do sprzątania korytarzy i ubikacji. Pracodawca na maxa oszczędzał pieniądze na tego typu przykładach w celu wzbogacania się na ludzkiej krzywdzie. Nie idźcie tam pracować!

Zostaw opinię o Bafix - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bafix