Tomplast Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Włodzimierz Łoś

Wola Zaradzyńska

Tomplast Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Włodzimierz Łoś

Opinie o Tomplast Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Włodzimierz Łoś

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Możecie opisać aktualną sytuację Tomplast Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Włodzimierz Łoś? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

xd

nie polecam nikomu pracy tam można ześwirować

S.

(usunięte przez administratora) Całe szczęście , że zakończyłem tam prace i odradzam wsyztskim szanującym siebie swoją wiedzę itd unikajcie tej firmy ...

Nieważne

Nie ważne kim bym nie był i ile bym tam nie pracował, ale jeżeli chcecie stracić zdrowie psychiczne to jest to najlepsze miejsce....

młoda

Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek się spotkałam . Odradzam wszytskim!!

Zostaw opinię o Tomplast Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Włodzimierz Łoś - Wola Zaradzyńska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomplast Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Włodzimierz Łoś