Tomplast Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Włodzimierz Łoś

Adres: ul. Hubala 90, Wola Zaradzyńska

Tomplast Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Włodzimierz Łoś

Opinie o Tomplast Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Włodzimierz Łoś

Patryk

Tomplast to normalna firma, dla ludzi którzy przychodzą tu pracować a nie ronić wrażenie.

Halo

Zgadzam się z opiniami powyżej , musiałem uciekać po 4 miesiącach bo inaczej bym zwariował , ci ludzie mają wyprane mózgi , tragedia

Możecie opisać aktualną sytuację Tomplast Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Włodzimierz Łoś? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

xd

nie polecam nikomu pracy tam można ześwirować

S.

(usunięte przez administratora) Całe szczęście , że zakończyłem tam prace i odradzam wsyztskim szanującym siebie swoją wiedzę itd unikajcie tej firmy ...

Nieważne

Nie ważne kim bym nie był i ile bym tam nie pracował, ale jeżeli chcecie stracić zdrowie psychiczne to jest to najlepsze miejsce....

młoda

Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek się spotkałam . Odradzam wszytskim!!

Zostaw opinię o Tomplast Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Włodzimierz Łoś - Wola Zaradzyńska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomplast Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Włodzimierz Łoś