Aleksija Pasmanteria Aleksandra Ochrin

Legnica

Opinie o Aleksija Pasmanteria Aleksandra Ochrin

KASIA

raz bylam w tej pasmeteri Aleksija i juz wiecej nie wejde !!!!

gosc
@KASIA 20.11.2013, 20:53
raz bylam w tej pasmeteri Aleksija i juz wiecej nie wejde !!!!

Mega niesymatyczni ludzi Dbają tylko o własne interesy Miałam okazje poznać ich dosć dobrze Najgorsza jest właśćicielka i ten "prawie łysy grubas"wiecznie spocony nie polecam omijajcie

Piotr

Bardzo fałszywi ludzie,szczególnie Pani (usunięte przez administratora), miałem okazje ją poznać osobiście, w sklepie udają miłych w rzeczywistości potrafią dokopać i oszukać człowieka, bez uczuć, niby sympatyczni w sklepie, ale w życiu prywatnym liczą sie tylko z samym soba,egoiści, interesowni, jak widza interes jakis to wtedy cie znaja. Na przyszłość nie polecam zaprzyjaźniac sie z takimi ludźmi.

Zostaw opinię o Aleksija Pasmanteria Aleksandra Ochrin - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aleksija Pasmanteria Aleksandra Ochrin