Euro-Code Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Nowy sącz

Opinie o Euro-Code Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Syl30

Cyrk na kółkach. Firma krzak. Każdy robi co chce. Zero wsparcia i socjalu. A " władza" ? bez komentarza...

Małopolanin

Uuuuuffff książkę napisać to mało, film nagrać to mało - co tam się dzieje

FSX

Lipa!

Nie wiem jak teraz ale w Szczawie jest rozlewnia wód. To było niezłe przeżycie.Maszyny wyeksploatowane. Podobno jest nowa linia ale jak jest teraz z kasą to nie wiem pewno 1600 brutto. A i woda mogłaby być lepsza ale to nad tym trzeba popracować a nie liczyć że w sieciówkach pójdzie.

Łukasz

Jeżeli mógłbym cokolwiek doradzić, to omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Produkty są niedobre i słabe, w ogóle nie rotują, są to tzw. "produkty cegła". Prezes uważa, że ma produkt wyśmienity i że sam się będzie sprzedawał, a tymczasem jest to po prostu bubel. W firmie jest bardzo duża rotacja pracowników (raz na 3 mies.).Brak jakiegokolwiek wsparcia sprzedaży. Pracownik jest zostawiony sam sobie. Zdecydowanie odradzam!!!

Zostaw opinię o Euro-Code Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Code Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe