Barakuda Bożenna Radzikowska

Lublin

Opinie o Barakuda Bożenna Radzikowska

lilka

Szef specyficzny, czasami gadal bzdury i trzeba bylo mu przytakiwac. Ale praca ok, na pewno nie stresująca i nie męcząca. Zarobki jak na siedzenie na tyłku super;)

studentka

Polecam. Dlugo tam pracowalam bo przez cale studia w weekendy. Zarobki ok, premie do zrobienia i sztuk tez duzo sprzedawałam. Wyplata na czas, jezeli miał byc poslizg to zawsze szefowa uprzedzala i zaliczke mozna bylo wziac. Pozdrowienia dla Naci i p. Bożenki :)

paula gm

Przepracowalam w tej firmie ponad 3 lata. Owszem bywało nerwowo, ale to nic w porównaniu z moim nowym miejscem pracy gdzie jest wyscig szczurów, licznik klientów i porąbane standardy obsługi, kasa owszem większa ale stres okropny. Pozdrowienia dla p. Bożenki, najlepsza szefowa jaką miałam i Natalia jak na szefową też bardzo ok:)

an ula

Ja pracowalam w tej firmie ponad rok, zero stresu, owszem p. (usunięte przez administratora) jest wybuchowy ale wcale się nie dziwię bo przyjeżdża do sklepu a panienka siedzi za kasą i smsy pusze a na skleoie syf. Każdy by się wkurzył. Tym bardziej ze jak zrobisz co masz do zrobienia i jest porządku na sklepie to nikt ci nie wytyka ze sobie usiądziesz, bo kazdy sklep ma w wyposarzeniu krzesło dla personelu i nie trzeba stać przez 12 godzin jak to w innych skleoach bywa.

Bogna

Co Ty piszesz dziewczyno????? i kim jesteś bo na pewno nie pracowałaś w Barakudzie. Szanowny Pan Radzikowski to cham i prostak!!!!! porozmawiaj z nim przez tel to przy pierwszej rozmowie pokaże Ci jaki jest "miły". chyba sobie żartujesz!!!!!

ja

witam. praca w sieci sklepow barakuda jest mila i bezstresowa. wlasciciele spoko, czasami maja jakies odchly ale kazdy ma. podstawa niska ale a to premia nadrabia sie drugie tyle pensji. polecam

Witam, praca w tej sieci sklepow jest mila i bezstresowa. faktycznie podstawa jest niska ale za to premia sie nadrabia.

Zostaw opinię o Barakuda Bożenna Radzikowska - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barakuda Bożenna Radzikowska