Brukstone Łukasz Pogoda

Łódź

Opinie o Brukstone Łukasz Pogoda

PRACOWNIK

Obiecywał pieniądze, na zaliczkach się skończyło, większość na czarno. Nie odbiera telefonów a bawi się za pieniądze pracowników, nie jest w stanie zapanować nad czymkolwiek potrafi tylko kłamać. Andrzej Pogoda wraz z synem Łukasz Pogoda (Kurowice rządowa 7) to naciągacze złodzieje i oszuści. Ostrzegam! Teraz czekajmy aż najmłodsze dziecko otworzy firmę chyba że już zadłużone... Znajomi go straszyli i rzucił im ochłapy. Nie odpuszczę. Wszystkie telefony powyłączane, a Facebook aktywny...

Też pracowałem trochę przez jesień może ze 3 miesiące. Na szczęście brałem trochę wolnego to zaliczki tygodniowe te po 300 zł mi wystarczyły. Miałem mało godzin to za dużo nie ma mi do oddania. No ale trzeba czekać i to nie wiadomo do kiedy. Ale ludzie którzy pracują lub pracowali dłużej niż ja to opowiadali jakie duże zaległości ma Pan Pogoda w wypłatami. Z tego co wiem to do końca 2014r., mieli tylko dwa wyrównania przez cały rok. Aż się wierzyć nie chce że ludzie pracują w takiej firmie. Szef mówi że jak dostanie przelewy za wykonaną pracę to wtedy płaci wyrównania, ale wiem że dostał przelew za wykonaną pracę a ludziom dał po parę groszy na odczepne. Ludzie którzy tam pracują to na czarno i się dziwie temu że się nie boją o pieniądze. Ale z tego co mi wiadomo to większość jego pracowników to znajomi z Klubu AA lub pijący, którzy nie przyjdą przez dwa tygodnie bez słowa a potem robią dalej u tego Pana.

Firma pod względem wykonania robót średnia. Brak rejestracji pracowników tylko operatorzy. Płatności czasami 3 razy w roku chodź w 2014 roku wyrównanie było tylko dwa razy pracodawca wisi pieniądze pracownikom jak i zarówno podwykonawca. W zapytaniu o pieniądze pracodawca mówi ze nie ma i tyle. A jak nie ma z nim kontaktu osobistego to telefonów tez później nie odbiera. TRAGEDIA NAJGORSZA FIRMA W JAKIEJ PRACOWALEM.

firma
@pracownik 07.01.2015 08:19

Zgadzam się tylko kłamstwa że pieniądze już będą a ty czekasz z 3, 4 miesiące. Co zapytasz się to albo zaraz będzie przelew albo w ostatecznej wersji nie ma i tyle.

Zostaw opinię o Brukstone Łukasz Pogoda - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brukstone Łukasz Pogoda