Conex Import Paweł Rowicki

Janki

Opinie o Conex Import Paweł Rowicki

hero

W firmie conex dobrze sie pracowalo ! Jezeli ktos lubil sie obijac to nie mial tam miejsca.polecam

Jacy Warsaw

Polecam firmę Conex ,poniewaz można w niej się dużo nauczyć co przydaje się w przyszłości . Prezes wymaga samodzielności ,ponieważ widać ,że sam zajęty. Ja polecam

nancy

Odradzam wszystkim którzy chcą mieć z tą "niby firmą" wspólnego. Jednym slowem DNO. Prezes - niewyrosniety przedszkolak. Zdecydowanie poniżej jakiejkolwiek skali. pozdrawiam nancy

Rekin
@nancy 30.03.2011 12:48

z tego co wiem to prezes nie lubił obibokow i ściemniaczy ,a ludzie tam pracują po 15 lat wiec jakby było cos nie tak to dawno by odeszli !

Zostaw opinię o Conex Import Paweł Rowicki - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Conex Import Paweł Rowicki