Flaggfabriken - Eksport-Import Malwin Michułka

Rurzyca

Opinie o Flaggfabriken - Eksport-Import Malwin Michułka

MK

Syfon ryba psuje się od głowy...

Syfon

MK-masz calkowitą racje!!!też tam pracowalem zaznaczam ze sam sie zwolniłem ze wzgedu na bardzo zlą atmosfere w pracy.Krotko...pracownice zrobily sobie prywatny folwark,wyrachowane itd Z calym szacunkiem dla Pracodawcy ale ekipa nie z tej ziemi...i szkoda ze to Pracodawca toleruje.Pozdrawim

Mr K

Nie wiem kim jesteś człowieku, albo samym Michułką albo ktoś ci kazał napisać ale w FF nie pracuje się ani dobrze ani przyjemnie, o rozwoju nie ma nawet mowy. Spędziłem tam kilka lat, zmarnowanych. Kiepskie zarobki, brak systemu wynagrodzeń, motywacji, fatalny sprzęt z epoki kamienia łupanego, chora atmosfera, nagminnie łamane prawa pracownicze. Do tego duża rotacja pracowników. Firma do unikania! Nie bez powodu ciągle szukają pracowników, sprawy w sądzie pracy też mają za plecami przegrane.

Zostaw opinię o Flaggfabriken - Eksport-Import Malwin Michułka - Rurzyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flaggfabriken - Eksport-Import Malwin Michułka