Opinie o Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwalińska Julia i Małgorzata w Niemodlin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwalińska Julia i Małgorzata. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwalińska Julia i Małgorzata o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwalińska Julia i Małgorzata w Niemodlin

Luka Nowy wpis

Może kiedyś nie było dobrze ale za to teraz wystarczy znać się na pracy i robić to dobrze a powodów do narzekania nie będzie.

lalal Nowy wpis
@Luka

Tam dużo było takich co znało się na pracy i co z tego jak pracownik w tej firmie dostaje więcej obowiązków a zarabia jałmużnę. Pracownik jest traktowany jako zło konieczne. Właściciel to istny (usunięte przez administratora) nie docenia nikogo; jedynie co umie zrobić to poklepać po plecach i powiedzieć jak nie podoba ci się to się zwolnij. Jeżeli chcesz coś więcej osiągnąć w życiu radze trzymać się z daleka od tej firmy.

Mirosław Nowy wpis
@lalal

Czytając Twoją opinię, doszedłem do wniosku, że Twoim zdaniem atmosfera na linii pracodawca - pracownik pozostawia wiele do życzenia. Zastanawiam się, więc czy kiedykolwiek były jakieś próby, aby relację na tej linii poprawić? Napisz mi proszę, czy coś w tym kierunku było działane.

lalal Nowy wpis
@Mirosław

Miałam bardzo dobre relacje z pracodawcą ponieważ wykonywałam sumiennie swoją pracę która przynosiła zyski niestety ta relacja dobra się kończyła jeśli była już mowa o jakiejkolwiek gratyfikacji za nią.

romanek

Bardzo dziwna atmosfera w pracy, ogólny chaos, nerwowość, brak pewności i stabilności zatrudnienia, niewyobrażalne wymagania odnośnie pracy w biurze. Właściciel firmy Pan Roman Ch. to istny cwaniak jakich mało, szkoda waszego czasu na tą firmę. SZCZERZE ODRADZAM.

QWERTY
@romanek

Również odradzam

KX

Nie polecam, typowe, postkomunistyczne podejście do pracowników, zero szacunku, marna pensja. Bałagan, brak organizacji, brak współpracy między działami.

Dominika
@KX

Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenie, to wiesz, jest to raczej indywidualna kwestia. Martwi mnie natomiast traktowanie bez szacunku pracowników. Tak nie powinno oczywiście być. A właściwie to jak długo pracowałeś w Euromat?

KX
@Dominika

5 LAT

Madzia

@KX a ile jest działów i dlaczego zero szacunku?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwalińska Julia i Małgorzata? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Projektant Konstrukcji Stalowych (Fotowoltaika)
Amiston Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
logo firmy Spawacz 131
ATN Service ApS
niewazne

(usunięte przez administratora) 1000 rzeczy do zrobienia naraz zapierniczasz jak nie wiadomo co za marne grosze, to jest śmieszne co ta firma reprezentuje sobą mają cie za nic(usunięte przez administratora) Sczerze nie polecam

jerba

Firma posiadająca duży potencjał handlowy - niestety pracownik jest traktowany jak zło konieczne. Duża rotacja, nieufność i podejrzliwość. Praca w tej firmie nie daje żadnej stabilizacji - dzisiaj pracujesz - jutro cię nie ma (bez konkretnego powodu).

Zostaw merytoryczną opinię o Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwalińska Julia i Małgorzata - Niemodlin

• Jak się pracuje w Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwalińska Julia i Małgorzata?

Zobacz opinie na temat firmy Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwalińska Julia i Małgorzata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwalińska Julia i Małgorzata
  • Opolska 38
    49-100 Niemodlin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042