Hanna Style S.C.

Komorniki

Opinie o Hanna Style S.C.

zainteresowany

Witam, na reklamie ledowej w Luboniu widziałem, że Hanna Style poszukuje magazyniera na produkcję do Komornik. Czy ktoś może coś powiedzieć odnośnie warunków pracy (godziny, dni, zmiany), płacy oraz o ogólnej atmosferze. Dziękuje

Komunista

Kiedyś pracowałem w Hanna Style. Znam też dobrze kolejnych pracowników. to ponad 5 lat pracy w tej firmie. Każdy wie jak wygląda praca w praktyce. Zawsze spotykamy się gdzieś w sklepie i rozmawiamy co tam w starej firmie. To w miarę duża firma, ale pracownicy są traktowani jak by pracowali w jednoosobowej firmie. Minusy: -Jak właściciel zwalnia to mówi, że na razie nie potrzebuje, a jak przyjmuje to mówi na razie miesiąc bez umowy. -dowiesz się że nie pracujesz jak będzie już za późno (znam kilka takich osób) -jak masz sprawę to nie dostaniesz jednoznacznej odpowiedzi (np. podwyżka, urlopy itd.) -szef jest osobą która rąbie Cie za plecami a Tobie nie piśnie ani słówka, zaraz za rogiem wszyscy informują Cię, że coś jest nie tak -brak możliwości podwyżki (jedynie inflacja) PLUSY -kasa zawsze na czas, nie było sytuacji żeby były problemy -można wykorzystać ze spokojem cały urlop -potrzebujesz kasy, są nadgodziny -współpracownicy nie chodzi o to że jest więcej minusów, nie liczy się ilość. Wrażenia ogólnie dobre. Pracownicy w porządku. Jednak brak możliwości rozwoju i stawka przyciąga odpowiednie osoby. To obniża ocenę na dostateczny

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Hanna Style S.C. - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hanna Style S.C.