Toruń

Opinie o Babell S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Adam Sałacki Jarosław Naruszewicz

Madzia

Brak entuzjazmu w ludzi pani(usunięte przez administratora) ,wybór z castingu nie zawsze trafiony ! Nie polecam tej firmy !!!

rozczarowana

Zgadzam się z powyższą opinią w 100%. Praca w tej firmie to horror i rozczarowanie. Nie polecam:)

Zostaw opinię o Babell S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Adam Sałacki Jarosław Naruszewicz - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Babell S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Adam Sałacki Jarosław Naruszewicz