Monitex Ireneusz Walicki

Biała podlaska

Opinie o Monitex Ireneusz Walicki

Laura

Wspaniały sklep, mają w swojej ofercie pięknie wykonane i bardzo gustowne pończochy w różnych wzoreach i kolorach, jestem bardzo zadowolona z zakupionych tam pończoch, są rewelacyjne.

Daria

Polecam. Kupiłam tutaj skarpetki w których nie poci się stopa. A ponieważ uprawiam sport jest to dla mnie ważne. Szybko wysłali paczkę

Jola

Wspaniały sklep, d zawsze miałam problem w doborem odpoweidniego stanika w dobrym rozmiarze i co dla mnie najważniejsze aby były wygodny, takie biustonosze dopiero znbalazłam w sklepie Monitex, są wygodne i nie krępują moich ruchów, sa po prostu wspaniałe

Danka

Swietny sklep, zamawiałam niedawno w nim pończony samonośne, jestem bardzo zadowolona z ich zakupu, są pięknie wykonane a do tego rewelacyjnie leżą nie ześlizgują się, po prostu rewelacja

Zostaw opinię o Monitex Ireneusz Walicki - Biała podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monitex Ireneusz Walicki