Stoisko Gracjana Aleksander Wójcik-Mirski

Bielsko-biała

Opinie o Stoisko Gracjana Aleksander Wójcik-Mirski

monisia

pracowałam tam prawie dwa lata temu naszczescie tylko przez krótki okres czasu, miałam znajome które pracowały jeszcze na starej hurtowni i uprzedzały mnie przed pracą tam. Jednak miałam nadzieję, że coś się pozmieniało, okres próbny wyglada w ten sposób (usunięte przez administratora)Nie ma się co łudzi nic się tam nie zmieniło i nie zmieni, nawet szefostwo

tola

Potwierdzam, to naprawdę świetna firma, miła atmosfera i życzliwa kierowniczka Kasia, może i wymagająca ale konkretna... Firma godna polecenia!!!

Zostaw opinię o Stoisko Gracjana Aleksander Wójcik-Mirski - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stoisko Gracjana Aleksander Wójcik-Mirski