Esotiq Salon Firmowy

Kraków

Opinie o Esotiq Salon Firmowy

pracownik esotiq

Opinia dotycząca pracy tutaj? Zarobki minimalne, brak możliwości awansu, zero systemu motywacyjnego, jedyny plus to umowa o pracę. Atmosfera zależy ode ekipy - u mnie bez zarzutu. Jednym słowem - szukam pracy innej od pewnego czasu

majka

Również nie polecam. Najmniejsza płaca, premii brak, kierownik wiecznie niezadowolony, regionalny jeszcze bardziej. Atmosfera generalnie niefajna

aga

Niestety muszę cię rozczarować bo praca w esotiq to najmniejsze pieniądze jakie można zarobić.Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Esotiq Salon Firmowy - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esotiq Salon Firmowy