Donna II Piotr Kostrz

Kraków

Opinie o Donna II Piotr Kostrz

staly klient

blondi byla tam pracownikiem ,ale faktycznie od 12jest kierowniczka mowi to co jej regionalna przekazuje tyle ze nie wie ze to sciema.

gość

Byłam zatrudniona w firnie Donna w Poznaniu.Na wstępnej rozmowie telefonicznej już obiecywano mi umowę o pracę.Niestety z miesiąca na miesiąc nie doczekałam się tej umowy.Mało tego p.(usunięte przez administratora) cała ta pseudo menadżerka z Krakowa przekazała mi informacje że już nie pracuje,więc z dnia na dzień zostałam bez pracy.Im dłużej tam pracowałam tym mniej zarabiałam ponieważ firma postanowiła zrobić nam progi jakie mamy wyrobić w danym miesiącu takie właśnie abyśmy ich nie przekroczyły.Na koniec poprosiłam o rekomendacje.Do dziś się jej nie doczekałam pomimo obietnic.Firma nieprofesjonalna robią z ludzi debili,wykorzystują i na koniec powiem że może nawet się lepiej złożyło bo mam teraz świetną pracę na normalnych warunkach i finansowych też.Więc wszystkich ostrzegam przed tą mało kompetentną firmą.Nie dajcie się wykorzystywać.

gość

tragedia. kłamstwo za kłamstwem, ściema za ściemą - zarówno ze strony regionalnej jak i ze strony blondynki, która tam pracuje od dłuższego czasu - od ok 2011 roku w komornikach dokłądnie. Wydaje jej się, że jak puści ściemę, że jest tam kierowniczką to kłamstwo to nie wyjdzie.... ;) To oczywiście jeden z przykładów. ocenę jej bystrości zostawiam Wam. No i oczywiście standardowa ściema "tak Pani ..., od następnego miesiąca umowa o pracę :)" oczywiście wszystkie kłamstwa sprzedawane z uśmiechem :)

someone

firma niekompetentna, wykorzystująca pracowników, wyścig szczurów owszem, brak szacunku - może bym tego tak nie ujęła, ale niewątpliwie atmosfera mega fałszywa - zarówno u przelożonych jak i niektórych stałych pracowników. ogólnie najgorsze miejsce w jakim pracowałam... nie polecam i radzę być ostrożnym przy podjęciu jakiejkolwiek współpracy z ta firmą.

majkel

nie pracuję w tej firmie ale moja siostra tak i powiem tak..praca jak praca raz jest lepszy dzień raz gorszy jak to w sprzedaży, ale nie o tym chciałam.Pani menager jest osobą niekompetentną delikatnie mówiąc może i się zna na sprzedaży i ekspozycji towaru , ale jeśli chodzi o zarządzaniu i podejściu do pracownika to już niekoniecznie. Stwarza nie zdrową atmosferę w pracy, wyścig szczurów..zero szacunku do pracownika. Pracownik jest tylko od robienia kasy.Zero profesjonalizmu.

jasne

A pracowałes,ze sie wypowiadasz?Widac że nie.

Zostaw opinię o Donna II Piotr Kostrz - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Donna II Piotr Kostrz