Opinie o Piotr Kostrz Donna Ii w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piotr Kostrz Donna Ii. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Piotr Kostrz Donna Ii o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Kostrz Donna Ii w Kraków

Anonim Nowy wpis

Nie polecam tej firmy,miałam mieć 3 dni próbnego po 1 dniu mi podziękowali, bo blondi nie pod pasowałam od początku,myślałam że się daje więcej czasu żeby się zapoznać ze wszystkim a tu jedno słowo księżniczki i już pozamiatane,szkoda że szefowie sami nie przyszli i nie widzieli mojej pracy, robiłam więcej od nich a one tylko kawki i ploteczki. Zdecydowanie radzę uważać.

Ja Nowy wpis

@Sprzatczka ale to premia zawsze wynosi max 50zl?

Sprzatczka Nowy wpis

DODATKOWE 50 ZŁ do premi nie premia wynosi 50 zl nie mam informacji ktora pracownica majaka premie

Jolanta

A może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Jak atmosfera i zarobki?

Sprzatczka
@Jolanta

Dramat nie polecam wyścig szczurówow za premie, ulubienice szefowej donoszą na każda pracownice za dodatkowe 50 zl do premii , (usunięte przez administratora) to przy tym pikuś.

Ewelina Nowy wpis
@Sprzatczka

Wyścig szczurów ?? Hahahah wyścig wózków chyba!!! O główna szefowa od główna !!! Miło mi

Pracuś

Firma, która nie szanuje czasu zarówno swojego jak i potencjalnego pracownika. Nie odwołuje umówionej rozmowy rekrutacyjnej po zapełnieniu wolnych wakatów!!!

Firma Piotr Kostrz Donna Ii poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
staly klient

blondi byla tam pracownikiem ,ale faktycznie od 12jest kierowniczka mowi to co jej regionalna przekazuje tyle ze nie wie ze to sciema.

gość

Byłam zatrudniona w firnie Donna w Poznaniu.Na wstępnej rozmowie telefonicznej już obiecywano mi umowę o pracę.Niestety z miesiąca na miesiąc nie doczekałam się tej umowy.Mało tego p.(usunięte przez administratora) cała ta pseudo menadżerka z Krakowa przekazała mi informacje że już nie pracuje,więc z dnia na dzień zostałam bez pracy.Im dłużej tam pracowałam tym mniej zarabiałam ponieważ firma postanowiła zrobić nam progi jakie mamy wyrobić w danym miesiącu takie właśnie abyśmy ich nie przekroczyły.Na koniec poprosiłam o rekomendacje.Do dziś się jej nie doczekałam pomimo obietnic.Firma nieprofesjonalna robią z ludzi debili,wykorzystują i na koniec powiem że może nawet się lepiej złożyło bo mam teraz świetną pracę na normalnych warunkach i finansowych też.Więc wszystkich ostrzegam przed tą mało kompetentną firmą.Nie dajcie się wykorzystywać.

gość

tragedia. kłamstwo za kłamstwem, ściema za ściemą - zarówno ze strony regionalnej jak i ze strony blondynki, która tam pracuje od dłuższego czasu - od ok 2011 roku w komornikach dokłądnie. Wydaje jej się, że jak puści ściemę, że jest tam kierowniczką to kłamstwo to nie wyjdzie.... ;) To oczywiście jeden z przykładów. ocenę jej bystrości zostawiam Wam. No i oczywiście standardowa ściema "tak Pani ..., od następnego miesiąca umowa o pracę :)" oczywiście wszystkie kłamstwa sprzedawane z uśmiechem :)

someone

firma niekompetentna, wykorzystująca pracowników, wyścig szczurów owszem, brak szacunku - może bym tego tak nie ujęła, ale niewątpliwie atmosfera mega fałszywa - zarówno u przelożonych jak i niektórych stałych pracowników. ogólnie najgorsze miejsce w jakim pracowałam... nie polecam i radzę być ostrożnym przy podjęciu jakiejkolwiek współpracy z ta firmą.

majkel

nie pracuję w tej firmie ale moja siostra tak i powiem tak..praca jak praca raz jest lepszy dzień raz gorszy jak to w sprzedaży, ale nie o tym chciałam.Pani menager jest osobą niekompetentną delikatnie mówiąc może i się zna na sprzedaży i ekspozycji towaru , ale jeśli chodzi o zarządzaniu i podejściu do pracownika to już niekoniecznie. Stwarza nie zdrową atmosferę w pracy, wyścig szczurów..zero szacunku do pracownika. Pracownik jest tylko od robienia kasy.Zero profesjonalizmu.

jasne

A pracowałes,ze sie wypowiadasz?Widac że nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Kostrz Donna Ii - Kraków

• Jak się pracuje w Piotr Kostrz Donna Ii?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Kostrz Donna Ii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Piotr Kostrz Donna Ii
  • Pana Tadeusza 4