Darex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dariusz Przedpełski

Lubicz Dolny

Opinie o Darex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dariusz Przedpełski

część pozamykana a koło 20 przejęte przez AGD MARKET

stary pracownik

słyszałem że firma w upadłości . Co z dawnymi sklepami ? wszystkie upadłe czy może przejęte ? pozdrawiam dawnych pracowników

Firma bardzo słaba na rynku,płaca minimum na rękę ,premii brak (zawsze ) .Brak konkretnej organizacji , olewka w centrali ,praktycznie brak koordynacji i pomocy ze strony kierownictwa.Nie warta uwagi na przyszłośc.Sklepy bardzo słabo idą i nikogo to nie interesuje.Zerowa logistyka.Nie polecam. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Darex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dariusz Przedpełski - Lubicz Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dariusz Przedpełski