Dolina Gadów Egzotarium

Kielce

Opinie o Dolina Gadów Egzotarium

Anonim

Ja też pracowałam na samym początku, ale krótko bo sama zrezygnowałam. Oczywiście umowy się nie doczekałam, pieniędzy wszystkich też nie. To była moja najgorsza praca!!! Oszukują tylko i wykorzystują pracowników. Nie przestrzegają żadnych praw pracowników i nie mają do nich za grosz szacunku. Dla mnie to był [usunięte przez moderatora]

Anonim

Współpracowałam z tą firmą parę lat temu, na samym początku kiedy to pojawili się na stadionie w Kielcach, wtedy też oprócz prowadzenia Doliny gadów zdecydowali się na prowadzenie rekreacji na pobliskiej stajni. Jestem jedna z osób, która pracowała przy koniach. To co zaczęło się dziać na stajni to masakra. Zatrudniali niekompetentnych instruktorów jazdy konnej (w jednym przypadku instruktorka bała się jeździć konno), konie miały pracować dzień w dzień bez odpoczynku (gdzie na każdej stajni zawsze jest jeden dzień wolny od pracy dla koni zazwyczaj poniedziałki po weekendzie - w weekend zawsze najwięcej godzin konie chodziły pod siodłem). W czasie prowadzenia jazdy \\\\\\\"Pani\\\\\\\" ta miała pretensje, a że już nie ma siły, że zmęczona i ciągle słyszałam marudzenie (jak ja prowadziłam jazdę to nie było dla nikogo żadnych ulg, nie ważne czy to szef, czy normalny klient, skoro mam uczyć jazdy to tak żeby ktoś się nauczył), natomiast \\\\\\\"Pan\\\\\\\" j

Zostaw opinię o Dolina Gadów Egzotarium - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolina Gadów Egzotarium