Witkiewicz Roland Champion

Grotniki

Witkiewicz Roland Champion

Opinie o Witkiewicz Roland Champion

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Champion Roland Witkiewicz? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Baltazar Gąbka

Współpracowałem i współpracuję nadal z tym pracodawcą. Godny zaufania. Polecam

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie dwa lata temu i żałuję ale szef w porządku płaci na czas ale to co się dzieje w grotnikach masakra oszukują ludzi jak tylko mogą w biurze jeszcze, gorzej chowają lub niszczą papiery obojętnie jakie otwierają lub niszczą listy przeznaczone do szefa jak tak można Roland jeśli czytasz to wszystko naprawdę bądź czujny i sprawdzaj pracowników w grotnikach co oni wyprawiają a zwłaszcza, jak wyjeżdżasz służbowo wtedy zaczynają się zabawy i pijaństwo na całego a praca stoi i klienci niemaja towaru pozdrawiam

Ania

Ja czekam już trzeci tydzień za domkiem ale co jest dobre gdy zadzwoniłam do biura powiedzieli mi ze żadnego zamówienia nie było jestem zdruzgotana przecież zapłaciłam za domek niecałe 50zl poprostu kradzież

Inka
@Ania 09.02.2017 17:11

Ludzie z biura są fałszywi i oszukują klientów ciekawe czy szef tez jest taki i czy w ogóle wie co się u niego dzieje w firmie masakra

Basia

Dwa tygodnie temu zamówiłam dla psa budkę okrągła kolor czarny marmurek i do dzisiaj nie dostałam dzwonilam do tej firmy parę razy i rozmawiałam z panią z biura tej firmy że została paczka wysłana ale jej niema zapłaciłam za nią niema ani paczki ani zwroconych pieniędzy skandal oszustwo na całego pracują tam sami zlodzieje

Kaka

Klamliwy sklep nieoddawaja pieniędzy Za zwrot uszkodzonego towaru gdy dzwonisz do nich też kłamią

Zostaw opinię o Witkiewicz Roland Champion - Grotniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witkiewicz Roland Champion