Zielone Zoo Tomasz Dobies

Gorzów wielkopolski

Opinie o Zielone Zoo Tomasz Dobies

Kandydat

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Po jej zakończeniu dostałam informację, że skontaktują się ze mną konkretnego dnia i o konkretnej godzinie - niezależnie od wyniku rekrutacji. Oczywiście, telefonu ani nawet krótkiego maila z informacją zwrotną się nie doczekałam. Osobiście uważam coś takiego za skrajny brak profesjonalizmu i szacunku ze strony firmy względem kandydata. Nie tyczy się to zresztą tylko tej jednej firmy, a ogółu takich niesłownych rekruterów. Czy tak ciężko poświęcić dodatkowe dwie minuty na krótki telefon lub nawet maila z informacją zwrotną, skoro wcześniej się to obiecywało? Moim zdaniem osobie, która poświęciła swój czas i pieniądze na dojazd na rozmowę i prezentację swojej kandydatury, należy się choć minimum szacunku. Tacy niesłowni pracodawcy na pewno nie zasługują na polecenie ich w przyszłości innym osobom poszukującym pracy.

Więcej kierowników niż pracowników. Każdy mówi co innego. Chcą być korporacją ale naprawdę im bardzo daleko do tego. Najważniejsze to to, że szef nie płaci wynagrodzenia, może jak będziesz latać i go szukać, bo w tym okresie nie odbiera telefonu, to z miesięcznym czy więcej w końcu dostaniesz. Nie polecam.

słonko

Atmosfera w firmie jest troszkę inna :) każdy robi co chce nie ma składu i ładu .. brak zgrania i jeden pracownik a reszta to kierownicy .. wiele negatywnych rzeczy tam jest .. tylko nikt nie powie .. nie polecam

On

Mimo licznych niedoskonałości, nie da się jednak nie docenić świetnej atmosfery i wiary w sukces oraz rozwoju który następuję po uzyskanej wiedzy w czasie pracy

alexandra

Praca dająca możliwość nauki i rozwoju. Całkiem zgrana grupa pracowników do której miałam zaszczyt należeć. Pracodawca konkretny, dotrzymujący słowa i wymagający tego samego.

Zostaw opinię o Zielone Zoo Tomasz Dobies - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zielone Zoo Tomasz Dobies